آلبانی را بالا ببرید ، روی یک نسخه دیجیتالی شرط بندی کنید ، من را به عنوان یک سرمایه گذار و تقلید برای شروع صلح در نظر بگیرید


در این حالت ، پویایی جهان توسط فناوری هدایت می شود ، ایده آن تجارت شرکت است که مهمترین چیز در جهان است و درک آن بسیار دشوار است.

Mbrëmjen e së Premtes me 29 ژانویه 2021.

سلامتی +، کراس پلاگ، هرمکس، کشیدن، iNegotio، نوتریپراپ، AlbBnb، Udhë همه بازارها حتی پس از این سال نیز وجود داشته است اما طرح آن نیز دارای توانایی دیگری نیز می باشد.

در آینده ، بلند شدن آلبانی ، Kishim Albanian ICT Awards توسط شرکای محلی در زمینه علوم محلی دنبال می شود. برای Uplift آلبانی ، این شب استکه z کشچریم شالا، bashkëthemelues در ICTSmedia.

آلبانی را بالا ببرید و آن را مرتفع کنید ، برای بالا بردن ، پیاده سازی ، پیاده سازی من و استفاده از برنامه ها و شروع به کار من و شروع به انتخاب Bootcamp filloi

هیچ بیماری همه گیر و همه گیری وجود نخواهد داشت ، بنابراین چتربازان نیز وجود نخواهند داشت، “U shpreh kryebashkiaku i Tiranës z اریون ولای i cili nuk e fshehu emocionin. “Jam shumë krenar me praninë e secilit before juve e duke e ditur sesa e ادامه و fakti که آیا شما mbërritur در اینجا با پر کردن من incurajim. “

راه اندازی یک روز نمایش برای ارائه مقدماتی خودرو برای لاستیک های سرمایه گذاری و شرکای تبلیغات دوک آلبانی نمایش برنامه بالقوه و برنامه فعال سازی برنامه را نشان می دهد.

Ne tek SOVVA می خواهیم برای تغییر در شرایطی که نیاز به پاراگراف نداریم. این پروژه منبع اشتیاق و انرژی پروژه است. ” شما مدیر عامل SOVBA هستید z دانیل استراکا. Talenti کالای عالی در همه چیز است.

SOVVA صنعت و صنعت جمهوری اسلواکی را برای ارتقا منابع انسانی و فناوری در آینده توسعه داده است.

به نفع وزیر و وزارت امور خارجه جمهوری چین ، نیازی به استعداد در زمینه آموزش نیست.، “از z. ادوارد شالزی ، وزیر و وزیر برای وزارت امور خارجه. Ai shtoi se nisma to tilla si Uplift Albania l یک بار دیگر که دولت نمی تواند نقطه ایجاد کند.

پیتر کولسار، قبل از آن برای بالا بردن آلبانی و پرورش آلبانی و برنامه ریزی و فعال سازی سكوی بسكتبال در آلمانی و Sllovakisë. “Fallen punjes suaj Tirana po bie nyo sy kudo nie Europa،”

من در Elevated آلبانی گاز می گیرم و شروع می کنم

سطح استفاده نهایی از Uplift آلبانی را مشخص کنید ، در نسخه آزمایشی I Investment Connect جلسه ای برگزار نکردم تا یک پیش پانل متشکل از 8 سرمایه گذار را به مدت 7 دقیقه سکسی راه اندازی کند: آندری پتروس – Menaxher Investimesh در ZACA ، ادی دمی – Bashkëthemelues و مدیر عامل آزمایشگاه های KODE ، الی ژابوسکا – دستیار ارشد در شرکت های مرکزی جنوبی ، اوا سیمکووا – مدیر ارشد اجرایی و شریک وابسته در CIVITTA ، ادمیر بربیو – همیار سرمایه گذاری VC در صندوق سرمایه گذاری StarFinder ، ایگور مادزوف – سرمایه گذار ، سازنده اکوسیستم در سوئیس ، برنامه کارآفرینی سوئیس ، جتا زاگرادا – Drejtuese e Operacioneve to Biznesit v UCXmarket and Gergely Bence – Analist Investimesh از PortfoLion Capital Partners.

روز تظاهرات ، معرفی 8 نامزد نهایی برای ارتقا of آلبانی برای عدالت و عدالت برای شخصیت و شخصیت در تیرانا ، Shkupi ، براتیسلاوا ، میشیگان و تل آویو نیست: آندری پتروس، دانیل استراکا، تال کاتران، ویولا پوچی، ادی دمی، ژاکلین جاسپرت و الی ژابوسکا.

راه اندازی Secili به مدت 3 دقیقه معرفی شد تا 3 دقیقه برای وقت دیگری برای صرف هیئت قضایی ببینید.

ایده اصلی برای دزدی ادبی lufton ، مناهیمین و پلتفرما palestrava ، برنامه برج راننده ، پلت فرم پزشکی قانونی ، تغییر بستر آنلاین ، تبدیل سیستم عامل ، تبدیل سیستم عامل ، تحول تحول و استفاده از آن برای استفاده اولیه و برای فعالیت های ورزشی که قبلاً در روز نسخه آزمایشی طراحی شده بودند.

ارائه تایر در Elevated Albania ، هرمکس در ساختمان آسانسور در آزمایشگاه بانک Raiffeisen در Shvipin ، Wellness and Wellness + در اتحادیه اروپا برای نوآوری در برنامه تطبیق و قرار گرفتن در معرض.

نسخه های موجود در این Uplift Albania در بسته من را بارگیری می کند و برای شروع کار باید 3000 یورو بپردازید کراس پلاگ اگر می ترسید بسته آمادگی بررسی شده. من برای یک سوم و بیش از 1000 یورو در سال تلاش می کنم هرمکس و Udhë.

این صندوق کشیدن u mixgjodh per te perfituar nga paketa سریع پیست Bridge2EU. Bridge2EU و cili financohet از SlovakAid و آماده سازی برای دوره 2021 تا 2021 ، 12 سپتامبر در Shqipëria ، کوزوو و مقدونیه و Veriut برای راه اندازی برنامه آموزش مختلف اروپا ، اسلواکی ، Ceki و Austri.

بزرگ کردن آلبانی ICTSmedia، بوف و SlovakAid ме پشتیبانیجن وودافون، بانک رایفایسن، هواوی، Albvision ، اتحادیه اروپا برای نوآوری، باشکی تیرانا، Swisep، ICTSlab، آلبانی PCWorld، مدیر فناوری اطلاعات، تلویزیون SCAN و اتاق گیک.

8 شروع حمایت و بیش از 50 مهارت تخصصی برای پرورش آلبانی ، برنامه و لوازم جانبی مورد استفاده برای سرمایه گذاری در صنعت ، برای ارتقا and و هوشمند سازی تایرها ، برای ایجاد مشاغل اولیه و استفاده از روش موفقیت

Rreth ICTSmedia

ICTSmedia یک رهبر ربات در فناوری و فناوری اطلاعات ارائه می دهد. موضوعات و فعالیتهای جوایز ICT آلبانی و فعالیتها و فعالیتهای بخش آلبانیایی. آزمایشگاه چند منظوره ICTSlab ، که توسط تیرانا تأمین می شود ، در برنامه های درسی ، پیشرفته ، بادی و خبره ICTSmedia استفاده نشده است. بوت برای ایجاد فناوری PCWorld به آلبانیایی منتشر خواهد شد و بصورت آنلاین منتشر نخواهد شد.

مقالات منتشر شده در: https://uplift.al/uplift-albania-shpall-fituesit-e-edicionit-te-dyte-takime-me-investitore-dhe-cmime-per-startupet-me-te-mira/مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *