آژانس جهانی رسانه آمریکا

[ad_1]

Agency و Shteteve در باشکورتوستان برای Median Global (USAGM)، بیشتر و بیشتر در 180 روزنامه به من گزارش خواهد شد – برای ایالات متحده آمریکا و رادیو اروپا و ایالات متحده ، و همچنین به دلیل محبوب ترین برنامه های خبری.

کلو چائو می گوید: “به صورت خصوصی و خصوصی ، روزنامه در آینده مورد توبیخ قرار نگرفته است.” “این نقض باید به صندوق و اطمینان از روزنامه نگاران نیاز داشته باشد”.

USAGM برای اخبار آمریکایی ، رادیو آسیا و لایر ، رادیو اروپا برای لایر / رادیو لیریا ، زمان شفاف برای کوبا ، ترجمه و انتقال Lindens و پیام ها و سازماندهنده ، اپراتور ، تلفن

به نفع داستانهای ممنوعه ، که در پاریس مستقر است ، من در مرحله سازماندهی مسابقه برای حق انجام این کار ، عفو بین الملل هستم.

واشنگتن پست که یک کنسرسیوم است ، گزارش مطبوعاتی این روزنامه از ایالات متحده و ایالات متحده را گزارش می دهد. در گزارش پروژه و گزارش جنایت در سازمان و فساد و در اسرع وقت کنسرسیوم ، اعتقاد بر این است که آذربایجان از نرم افزار Pegasus برای جاسوسی از اروپا استفاده خواهد کرد. Midis gumata „Хадиджа Исмаилова“ ، иш шефе и зырёс с Радиос Европа Европа и Лира و در روزنامه با اخبار اینجا هستید.

به نفع داستانهای ممنوعه ، که در پاریس مستقر است ، من از تکنیک های فنی سازمان دهنده برای حق انجام این کار ، عفو بین الملل استفاده می کنم.

چائو می گوید: “فناوری ها و روح روزنامه و جهان جهان مملو از کلماتی است که می توان از آنها برای جاسوسی و استفاده از آنها استفاده کرد.” / صدای آمریکا[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *