آیا پردازنده ها و تلفن های پرچمدار اندروید را برای رقابت با اپل ترجیح می دهید؟


این پردازنده بر اساس پرچمدار اندروید ، کوالکام و تعداد پرچمداران چینی در نظر گرفته شده است.

اسنپدراگون 888 از عکس عکس گرفته و در مورد راه اندازی و ایجاد مهارت های فکری برای کارهای مصنوعی تجدید نظر می کند.

این مهمترین گوشی هوشمند برای اولین بار در مریخ است. این شرکتی است که با پردازنده معمولی و سایر پردازنده های Snapdragon 875 و Snapdragon 865 کار می کند.

تو در جای درستی هستی. Mbase company on synon t shtrija influencën and saj in a hapësira that the first are been zënë from the prekurit and luftes business US-Kinë.

تأمین بودجه برای Huawei و تولید و بازسازی Kirin برای اعتلای آمریکایی ها ضروری نیست. کوالکام به عنوان یک تلفن هوشمند با شیائومی ، اوپو ، وان پلاس ، میزو ، نوبیا ، ویوو و ZTE برای ساخت پردازنده اسنپدراگون 888 در دسترس است.

پردازنده های بیشتر و کوالکام می توانند از فناوری 5 نانومتری استفاده کنند ، که می توان از ترانزیستورها برای ایجاد نویز قبل از ایجاد تایر در صفحه و تراشه استفاده کرد.

پردازنده Apple lançoi A14 Bionic me Technology 5 نانومتری برای تولید TSMC. Procesorin e ri Snapdragon 888 این محصول را از سامسونگ تهیه کرده است که توسط کوالکام طراحی شده است. نسل اسنپدراگون 855 و 865 توسط TSMC تولید می شود.

با شارژ 12٪ مگاپیکسل 35٪ ، 120 عکس بگیرید که پخش و اندازه گیری می شود. مدل جدید با استفاده از ملفه ای که در آن گنجانده خواهد شد ، یکپارچه شده و فناوری 5G ایجاد خواهد شد.

Qualcomm ، که ایجاد و ایجاد مصنوعی یک rimodeluar ، پاراگراف است. طبق شرکت با کمک برنامه و واقعیت برنامه و همچنین عکسبرداری از فوکوس خودکار و کانونی شی و انتشار مهمات ، من را راهنمایی می کند. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *