ارتباطات و ارتباطات در آلبانی براساس BE است


هزینه ارتباطات براساس این واقعیت است که درک آن دشوار است. اشتراک یورواستات ، شاخص ها و اسپردها برای برقراری ارتباط و اسپردهای تنظیم شده محدود به محدوده ای با برابری قدرت خرید ، PPP ، برابر با 106.7 درصد درصد است.

به یک مرجع یا معیار برای شاخص ها و شاخص ها برای استفاده مکزیکی در Bashkir European و سطح 100 اشاره دارد.

trine Niveli 106.7 در فروش مجدد آلبوم kostot برای ارتباط 6.7٪ از گوشت سر در اروپا یافت می شود.

این بازارها برای آگاهی در ایران هستند که در مقایسه با سایر موارد با رده بندی بالاتر مقایسه می شوند. ارتباط برقرار شده با ارز آزادانه در Makedoninë e Veriut ، 67.1 e و mestares s BE-së است ، و از 72٪٪ Srbija دنبال می شود. Vendetta مکان دیگری برای بالا است ، بعداً گوشت BE-së است. برای کوزوو ، یورواستات نتایج نظرسنجی را قبل از قبل از 2017 ، که شاخص آن در سطح 62.5 نیست ، پیدا نکرد.

Brenda Bashkimit Europian ، انتقامی برای رشته های بلژیک و یونان ، شماره 176.1 و 175.1 ، در پوند در رومانی شناور است ، و 38٪ از BEA است.

طبق آخرین روندها و روندهای موجود در کشور ، جمهوری مقدونیه بزرگترین کشور در سال 2013 است که شاخص مقایسه ها از 85.6 و 53.8 حذف شده است. اگر بخوانیم در رجیستر امکان خواندن وجود ندارد ، نمی توان شاخص های 2015 را با ریتم رکورد ثبت کرد.

مطابق روش Eurostat ، در درجه اول و مهمتر ، تلفن ثابت ، تلفن همراه ، اینترنت ، داده ها و خدمات بسته ، هزینه و اطلاعات مربوط به موضوع موضوع را فراهم می کند.

تمایل به افزایش هزینه های ارتباطی در جمهوری مقدونیه و رقابت و رقابت در محبوب ترین انبارها و ارتباط بیشتر با اپراتورها ، به علاوه ارتباطات. برای اولین بار ، اپراتور ممکن است تمایلی به تولید بسته های ارتباطی تدریجی نداشته باشد.

مقامات و افسران پست الکترونیک و ارتباطات (AKEP ، همه مقامات و رقابت (AK) لاستیک را از نظر چگونگی رقابت با یکدیگر تجزیه و تحلیل می کنند ، در واقع قبل از اینکه هر نهادی به ثبت برسد).

AK shremt این یک ویژگی است که باید AKEP شود ، اگر شما بخواهید به طور منظم به مراکز درمانی خود بپردازید ، اگر بخواهید از آن استفاده کنید ، می توانید آن را تنظیم کنید. از نظر دامپزشکی ، AKEP می داند که فقط معیارهای معدودی برای پیش از قاعده منظم (paraprak) و مشروعیت برای رقابت و رقابت در بخش وجود دارد.

به طور موقت q AK i AKEP اجازه می دهد تا یکی دیگر از “pataten e hothtë” t tregut celular ، تغییر این است که اگر شما همه چیز را برای خدمات الکترونیکی ارتباط برقرار می کنید ،

علاوه بر تعداد کارمندان ، یک جلسه 7 ماهه برای تلفن های همراه و تلفن های همراه وجود دارد. کار AKEP مبتنی بر ارتباطات و ارتباطات برای ارتباطات در نیمه اول قرن سوم است. Treguesi ARPU (چهارشنبه قبل از استفاده) 7 ماه اول دارو را قبل از ویزیت 2012 به این زوج اضافه کرد.

ARPU ثبت نام کرده و به اپراتور تلفن همراه اطلاع می دهد تا مرا بسته و مرا برای کار فعال فعال کند. SIPAS AKEP ، عاملی است که منجر به توسعه بسته اپراتور و تعداد فعالیت ها و تعداد فعالیت ها می شود. مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *