ارزهای رمزپایه XRP در Coinbase پیاده سازی شده اند


مبادله ارز رمزنگاری شده Coinbase هنوز ادامه دارد شما می توانید از بهترین مرجع تریپتیمین و ارز رمزنگاری شده XRP در آمریکا استفاده کنید که برای این شرکت عمومی و به روز است و یک بلاکچین فناوری 1.3 میلیارد دلار برای ثبت نام است.

کمیسیون های آمریکایی Bursat و Letrat me Vlerë (SEC) ، که XRP را دریافت خواهند کرد ، با من رایزنی می کنند و این اجازه را به من می دهند. Bazoire که مدیر عامل شرکت است ، مدیرعاملی است که در کیشینو کار نمی کند و اطلاعات قابل سرمایه گذاری در XRP را ندارد.

Ripple ، یک شرکت ارز رمزپایه XRP ، رسوا است. نظری در مورد سایت وجود ندارد ، از XRP کسب درآمد می شود و تحت صلاحیت SEC نیست.

Bursa Coinbase محبوب ترین معامله معاملاتی در XRP است و تمام اهداف آن فروش و فروش صرافی ها در SEC است. از 19 ژانویه 2021 ، مشکل ایجاد شده و معاملات برنامه ریزی شده است.

قسمت مورد نیاز XRP را در Coinbase بارگیری کنید تا لاستیک نمونه کارهای XRP را رسوب و سپرده گذاری کنید. در آینده ، 35 میلیون دلار در 100 روز قبل از مبادله Coinbase به طول می انجامد.

حتی بورس برای مکان دیگر Bitjomp apo Ok Coin است که می تواند در زمان فروش فروخته شود و به SEC متصل شود. Kujto رعایت کنید XRP kryptomoneda و treta بیشتر در جهان برای ارزش و بازار است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *