از اپل و مایکروسافت از ndërton çipet e vet


مایکروسافت در حال طراحی دامپزشکی برای سرور و دستگاه Surface برای بلومبرگ است. این پردازنده برای سرور به سرور و Cloud-based Microsoft Azure طراحی شده و براساس طراحی ARM ساخته شده است.

این شرکت در حال اکتشاف و توسعه سطح تخته موج سواری خود است. مایکروسافت پردازنده اینتل را برای این که Azure cloud برای سطح صفحه باشد ، به روز کرد.

برای سطح Lapop 3 و Surface Pro X ، این شرکت AMD و Qualcomm را برای مشخصات پردازنده به من پیشنهاد می دهد. پردازنده SQ1 برای پردازنده Surface Pro X برای پیاده سازی نوع SQ2 برای نسخه SQ2 خود استفاده شده است.

AMD git کاملاً در Microsoft برای نسخه ای که برای پردازنده Ryzen برای Surface Lapop طراحی شده است به من ضربه می زند. ARM را برای سرور کالیبره کرده و به سرور ارسال کنید.

آنالوگ مایکروسافت توسط اپل ایجاد شده است ، شرکت اپل مجموعه ای از گزارش ها را با پردازنده M1 راه اندازی کرده و به اینتل علامت گذاری می کند. به روزرسانی trine dominon trine یک سرور و AMD است و قبل از آن یک پردازنده AMD EPYC توسعه می یابد.

این ایده در مایکروسافت در ابر ، آمازون ، پس از پردازش اینتل و AMD و پردازش من در ARM Graviton2 در LANCUAN VITIN و KALUAR در AWS است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *