از فن آوری های موجود در زمینه سرطان می توان برای سرطان استفاده کرد

[ad_1]

ما به ارقام دیجیتال علاقه نداریم ، اما به فناوری نیز علاقه نداریم. این بخشی از پاندارا و توسعه به ویژه در پزشکی است که از طریق fundmi می آید lae lajm i mire. در درمان سرطان و سرطان پستان از مارک تجاری ، بیماری Wroclaw در لهستان یک مشکل بزرگ است.

فناوری و Nanocargo ، یکی از عناصر اصلی در عملکرد Nimcargo است – و قبلاً برای جاگذاری رادار نوآوری در BE استفاده شده است. دکتر جوانا بائر شروع به کار می کند و در دانشگاه Szczeń و فناوری Wrocław درگیر می شود و پروژه BE را به عهده خواهد گرفت.

یک اکسپرینمیتراژته s nego shishkë که به طور هزاره nano grimca lejon از shihen disa از efektet و همچنین trajetimi به ri. Brenda بدن ، nanopjesëzat do گرم از lazeri و از یک میدان magnetike. Nxehtësia shkatërron qelizat kancerogjene. در مورد شیمی درمانی ، شیمی درمانی به صورت نانوذرات تومور انجام می شود.

“Pra، ne kemi bërthamë e cila shte magnetike and ajo reagon me magnetike. شش بار یک مجوز اضافی برای استفاده از لیزر وجود دارد. به عنوان مثال ، امکان درمان بیماری سرطان برای فرد وجود ندارد و قادر به درمان سرطان نیست. شیمی درمانی ، “دکتر بائر گفت. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.