استرداد آسانژ و shpëton برای ایالات متحده ، 800 میلیون دلار کمک مالی برای ارز رمزنگاری شده برای ویکی لیکس


جولیان آسانژ به عنوان یک جانشین برای تعیین موقعیت آمریکا برای جین انگلیسی بریتانیایی و Marte Duke refuzuar برای حق چاپ و آمریکایی مورد نیاز است.

روده های فعال برای اولین بار در گیک های جسد تبدیل به همبرگر آمریکایی برای این پیشگامان برای کهنه سربازان مددجو می شوند. “Assassin’s Creed و Assange اکنون برای چاپ و بارگیری از ایالات متحده استرداد می شوند، “این مورد نیست.

آسانژ در 11 آوریل 2019 دستگیر شد و از من خواست با انتشار عمومی و اسناد طبقه بندی آمریکا برخورد کنم.

بارگیری مجدد دادگزاران ، ish در پیمانکاران و NSA ادوارد اسنودن در توییتر در توییتر برای دوک دوک “Le tëtet ky fundi i all other”

روسای جمهور و آندرس مانوئل لوپز اوبرادور و کیشته از سیاستمدار پناهندگی روسان آسانژ. طبق او اسانژ در روزنامه است و چه شایستگی دارد در صورت دوم است.

این انجمن و ارزهای رمزپایه از ماه مه 2019 دستگیر شده اند. ثبت نام فعلی در BTC و ویکی لیکس حدود 19.66 BTC یا حدود 600 مایل برای یک دوره و صد است.

انتظار می رود 222.99 BCH (بیت کوین کش) با قیمت 87 میلیون دلار. Llogaria n Litecoin permban 140 monedha یا 21 مایل دلار و ZEC (Zcash) 4350 دلار.

من کاملاً در ETH (Ethereum) ، حسابدار هستم که 89 سکه یا 87 مایل دلار دارد. شما در سال 2019 دستگیر خواهید شد – آسانژ آزاد می شود ، به کلمبیا می رود و از زندان در بلمرش محافظت می شود. سپس شما باید 18 سال در ایالات متحده ، پس از آن سایبرنتیک جنایت و 175 سال قبل از اقدام به تخلف کنید. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *