اندروید 11 پرچمدار سامسونگ را در اختیار داشته باشید


سامسونگ از Android 11 و One UI 3.0 برای غیرفعال کردن مدل بودجه تلفن های هوشمند استفاده می کند. در این سال می توانید مناسب ترین Galaxy S20 را در ایالات متحده ، کره و اروپا پیدا کنید.

برای دیدن یادداشت 20 ، می توانید از آن برای یادداشت های 10 و 10 Plus برای Z Fold ، Z Fold 2 و Z Flip استفاده کنید تا “برای دیدن عمومی” در سامسونگ ایجاد شود. برای سری Galaxy A در سال 2021.

اولین بار خود را در Android 11 بارگیری کنید. سامسونگ تاریخچه سامسونگ را کشف کرده و از آن به عنوان تلفن هوشمند برای تلفن های هوشمند استفاده خواهد کرد.

سپس باید Xiaomi ، OnePlus و Oppo را به آن متصل کرده و به آن متصل کنید ، می توانید از سیستم عامل Android 11 استفاده کرده و آن را در گوگل آغاز کنید. این بهترین راه حل برای نام مستعار سامسونگ است و استفاده از سیستم و سیستم عملیاتی بسیار مهم است.

رابط کاربری 3.0 که برای تصفیه سازی تجسم می یابد ، برای تلفن های هوشمند سامسونگ تجسم می یابد. منو و ابزارک ها برای من ایجاد پس زمینه شفاف. انیمیشن در فضا اتفاق می افتد ، می توان منو و میزان صدا را دوباره طراحی کرد و از فوکوس خودکار و دوربین در فضا استفاده کرد. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *