اوبونتو 21.04 مدت زیادی است که منتشر شده است


سیستم عاملهای لینوکس برای اولین بار در Madhor Duke ofruar Funksione برای reya ، rregullime gabimesh و permirmirsime برای دیگری محبوب تر از sapo mori هستند.

اوبونتو 21.04 بهترین تغییر است. اوبونتو را بارگیری کنید و می توانید آن را به نسخه مورد نیاز پشتیبانی طولانی مدت (LTS) ضمیمه کنید. اوبونتو 21.04 می تواند برای آخرین نسخه های نسخه های LTS ایجاد شده و از اوبونتو 21.10 حذف شود.

کد من Hirsute Hippo است ، هسته اوبونتو 21.04 با لینوکس 5.11 است و سیلندرها فشرده می شوند تا محصولات سخت افزاری را برای AMD و Intel ایجاد کنند.

نسخه موجود برای Wayland و سیلندر ایجاد X Desktop جایگزینی برای جاسوسی است. با استفاده از Ubuntu 21.04 Pipewire را فعال می کند تا صدا و تصویر بسازد تا یک جلسه ویدیویی برای ثبت نام ایجاد کند.

نسخه های mongoon اوبونتو را برای GNOME 40 ، نسخه های دسک تاپ و سهام بارگیری کنید. قانون اوبونتو به من نسخه ای برای تأمین بودجه GNOME می دهد ، برای نسخه های 40 اولین بار برای تأمین بودجه مریخ.

برنامه ای را که می توانید برای تأمین بودجه من در پیش نمایش Firefox ، Thunderbird و LibreOffice استفاده کنید ، بارگیری کنید.

Canonical lanceon فقط dy versione madhore za Ubuntu هر سال. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *