اپل پردازنده های iMac و M1 را معرفی کرد


Ditën e Marte Apple در حال آماده سازی iMac برای مدیریت اپل و اپل و همچنین کلاسیک همه کاره در i rimëshiruar iMac است.

اپل دارای iMac است که طرحی را برای پردازنده Apple M1 ایجاد می کند. صفحه نمایش 24 اینچی 4.5K me cornice holla anash و پنهان کردن در حالی که هنوز تأمین مالی نمی شود هنوز یک قرنیز و میراث است.

11.5 میلی متر را در سطل آشغال سیب اپل که در مدل های تولیدی مورد استفاده ، استفاده و استفاده در پردازنده M1 استفاده می شود ، بردارید.

آهنربا کابل به آهنگ و نژاد کابل MagSafe متصل است. این درگاه در اینترنت قرار دارد و می توان از آن برای اتصال به اینترنت استفاده کرد.

مدلهای iMac برای USB-C / Thunderbolt و مدلها برای درگاه USB-C برای Thunderbolt بسته هستند.

این کامپیوتر به یک قاب 3.5 میلی متری مجهز شده است. قبل از اینکه آن را خوش طعم تر ، ساده و پد لمسی بسازید ، یک iMac e ri اپل بسازید تا یک iMac igac باشد. کلید برای شناسایی شناسه را لمس نمی کند.

1299 دلار برای مدلی که 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD به من می دهد و همچنین 1499 دلار برای 16 گیگابایت رم و 2 ترابایت SSD در نظر گرفته شده است. سطح پایین داده 30 سطح داده را برای دیدن اردیبهشت ارسال کنید.

برای بارگیری معیارهای آیفون و آیفون ، از آن با Apple ilon برای iMac با پردازنده M1 انتظار داشته باشید. این شرکت پردازنده را برای MacBook Air ، MacBook Pro و Mac mini از Nëntor پر می کند.

بودجه آن از طرف اپل برای بهترین محصول Mac که برای ARMitektur ARM پردازش و توسعه داده نشده است ، تأمین نمی شود. این کار را برای نرم افزارهای الکترونیکی و macOS انجام دهید تا عملکرد شما را افزایش داده و از این پس بچرخید که در این روش نیز بهتر است.

انرژی و انرژی Meta تولید شده و توسط Apple M1 تولید می شود و از نظر مصرف انرژی و دوام باتری مصرف نمی شود. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *