ایلان ماسک در مدار خود ماهواره ای متحمل شده است


ایلون ماسک ، مدیر عامل SpaceX ، با عبور از 12 ماموریت Starlink که قادر به تأمین بودجه آن است ، نظارت بر کنترل فعالیت های ماهواره ای را در مدار توکس انجام می دهد.

موشک جدید Falcon 9 دارای حداکثر 60 ماهواره برای Starlink در مدار Qendra Hapësinore کندی به فلوریدا ، یک دوک و دهها تایر 1000 مایل است.

مأموریت های من رمزگذاری Starlink 17 است ، بودجه آن تأمین می شود و برای SpaceX برنامه ریزی شده است که از تسلیت های ماهواره ای 40 مایلی برای اینترنت در Toke استفاده کند.

200 میلیون میلیارد دلار ماسک و انسان هستم برای لذت بردن از ماهواره ها و ماهواره های سلستراک ، 946 ماهواره Starlink وجود دارد که در اواسط مدار جریان دارند و 3/27 درصد ماهواره های فعال هستند.

من همه کارها را انجام خواهم داد ، ماهواره Starlink به 50٪ ماهواره به مدار ارسال می شود. در آینده ، این قبل از این است که پروژه ها در اینترنت برای اینترنت آفلاین طراحی و به Toke ارسال شوند.

OneWeb ، شرکت و موضوع آن برای SoftBank ، یک رقابت برای همگام سازی 648 صندوق ماهواره تا سال 2022 و 7000 پروژه پروژه ماهواره ای را ارائه می دهد. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *