این سیاره به طور جدی تحت سلطه اینتل است


اپل متشکل از یک دوک است که در آن تعدادی وجود دارد که برای پردازش سریع پردازنده M1 به آن نیاز دارم ، اولین بار در MacBook Air ، MacBook Pro و Mac mini وجود دارد.

طبق بلومبرگ ، تراشه e جدید می تواند مرا برای 20 پردازنده بارتام ، 16 برای بیش از 4 ساعت و 4 برای در iMac و MacBook Pro ادغام کرده و برای Ardhshëm ایجاد کند.

با توجه به عدم استفاده از این ، دلیل این شرکت نیز وجود دارد همچنین یک نسخه با 32 bërthama to rangut to high i cili do t bhehet procesori and first Apple q implemhehet tek desktopët Professional Mac Pro.

پردازنده های Apple M1 برای به روزرسانی عملکرد و عملکرد سیستم. علاوه بر این ، 7 یا 8 بارتاما برای گرافیک های قیاسی برای مدل های مختلف Mac.

به این پردازنده بروید و از بلومبرگ به 16 از 16 به 16 بروید. Sidoqë e ardhmja za provoje، در هر چیزی مطمئن است که اپل می تواند با استفاده از یک کنسول قوی gigantit Intel با توجه به نیاز شما قبل از dekadash.

M1 با عملکرد کنار آمده و شروع به مصرف و استفاده از توان پردازنده Intel می کند. بلومبرگ با عملکرد عالی گرافیکی ، با اپل که برای دوکهای آلمانی 64 و 128 طراحی شده است درگیر شده و با انویدیا و AMD رقابت می کند.

Gjithësesi kto dizajne nuk do t materializihen تا 2021 تا 2022. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *