این شرکت پیشرو در امنیت سایبرنتیک است ، که داشتن یک شغل خوب را برای من دشوار می کند.


Firma Amerikane e sureija cybernetike FireEye به عنوان مثال در سایبر سایبرنتیک و نرم افزارهای مختلفی ارائه می شود که از hakera من پشتیبانی می شود.

مدیر عامل کوین مندی پس از انتشار وبلاگ ، مورد سنجش و آزمایش برای آزمایش قرار می گیرد و اطمینان دارد که مشتری به سیستم وارد خواهد شد.

وی گفت: “من می خواهم بدانم كه مصرف كننده چه اطلاعاتی با مشتری دارد.” به هر حال ، این شرکت مشخص نمی کند که آیا امکان تصویب وجود دارد.

شرکت وته و FBI در مورد هکتین هاکیمین. وی ویوی گفت: “Bazuar حداکثر 25 نمونه اولیه دارد که برای پردازش شیمیایی مورد استفاده قرار می گرفتند و برای کمک به من فروخته و فروخته می شدند.”

Sulmi sipas او متفاوت بود از djjetëra mijëra حادثه ای که FireEye شما از آن عبور می کند. “نوشتن در بلاگ” “آتا از تکنیک استفاده کرده است که از من استفاده نشده است ، زیرا ممکن است قبلاً نیز شریک شود”.

FireEye از سال 2004 در کالیفرنیا مورد بحث قرار گرفته است. تمام شرکت ها در زمینه hetimin تخصص دارند و سایبرنتیک را می توان در شرکت ها یافت. قبلاً این صنعت کاملاً محکم بود.

مدیر عامل و شرکت مشاغل شغلی در Forcat Ajrore Amerikane نیستند ، اما او مدیر عامل سایبرنت است که به عنوان یک فروشنده دیگر از یک کشور دیگر فروش می شود. در پایان روز ، کوین ماندیا فرد مناسبی برای رفتن به روسیه نبود ، اما روسیه تنها کشوری است که می توان یافت.

FireEye برای ایجاد دستگاه های خاکی جمع و جور و دامپزشکی استفاده می شود. و وقتی نوبت به تجارت می رسد ، هشدارهایی در صنعت و متخصصان امنیت سایبرنتیک وجود دارد. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *