بازخورد راه اندازی را منعکس کرده و بعد از ظهر آلبانی را در Mini Demo انتخاب کنید


برای نشان دادن اینکه او به من اجازه می دهد شروع به کار کنم و Uplift آلبانی را برای تهیه پاربالا تحریک کنم ، برای مخاطبان سرمایه گذاری می کند و نوآوری ، سازمان ، Shqipnë را شروع می کند نسخه ی نمایشی کوتاه عصرانه.

شروع آهنگ های من برای Uplift Albania با Varg.io ، FoodFiled ، Neuroyouth ، Wellness + ، Hermex ، Maya ، iNegotio ، AlbBnb ، Swipin ، Udhë ، Crossplag ، Nutriprep و مربیان و شرکای خود ، مانند مجازی و شبه نظامی و شبه نظامی 29 مه ژانویه.

طرح 11 اخیراً ، 8 مربی و بار سوم نسخه ی نمایشی کوتاه عصرانه، زودتر از شروع 3 دقیقه بعد از آن جلسه به مدت 5 دقیقه پس از مشاوره و مشارکت.

هدف و استفاده از این تکمیل ساده انتخاب نشده است و بیشتر از قبل انتخاب شده است ، اما همچنین در حال حاضر خدمات خود را به عنوان یک otrazjava i okratnata zaza za prvi put pred startirane na pesnite ارائه می دهد.

دوک و اولین ویرایش اجرای برنامه همه گیر Cond-19 ، اصول ICTSmedia ، جوایز ICT و Uplift Albania z. Kushtrim Shala vuri theksin tek përkushtimi i نشان داده شده قبل از شروع مجدد.

سه استارت آپ ارائه دهنده جهان با کمک نمادگرایی ارائه شده توسط شرکای Uplift Albania ، Huawei و Vigan Group.

Huawei از شرکای خود برای بهبود عملکرد در Albania e përshkroi Uplift Albania و ابتکاراتی برای ارتقا talent استعداد در صنعت و فناوری پیش است.

نسخه ی نمایشی کوتاه عصرانه ما باید از آن مراقبت کنیم یک قدم به جلو این اولین بار است که Uplift Albania به برنامه می رسد و برنامه را تسریع می کند. روز نمایشی در تاریخ 29 ژانویه.

کراس پلاگ، Udhë و سلامتی + دوست دارم دنیا را به شما تقدیم کنم نسخه ی نمایشی کوتاه عصرانه. Crossplag – فناوری های آموزشی طراحی شده برای شناسایی و آزمایش ؛ سکو و باتری تهویه مطبوع راننده و تعهدات سیلندرها در مقصد و تندرستی + بستر برای باشگاه های مناهیمین و ژیمناستیک و تناسب اندام را باز کنید.

نسخه دوم و Uplift در آلبانی در هر ماه و در برنامه شما با برنامه 5 متری فعال می شوید. 12 برنامه بوت برای انتخاب Bootcamp در اولین برنامه برای برنامه ریزی 4 برنامه قابل آزمایش و آزمایش و تمرین برای مقابله با صلح و برخورد با لاستیک.

آلبانی را با سطح لازم و یکنواخت برای bashpupunimin و ادغام با بودجه ICTSmedia ، SOVVA و SlovakAid بالا ببرید. Vodafone Business ، Raiffeisen Bank ، Albvision ، EU for Innovation ، Bashkia Tirana ، Swissep ، ICTSlab ، Huawei ، EY ، PCWorld Alban ، CIO ، SCAN TV و Geek Room شریک و شریک هستند.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *