بازی های رایانه ای جدید با Cooler Master و KFC سازگار هستند


KFC و Cooler Master رایانه را برای ایجاد یک بازی مستعد کرده و از آن برای مدیریت بازی استفاده می کنند.

Kompjuteri vjen pasi KFC برای KFConsole برای بازیهای رایانه ای در Verën و بعد از این سال مناسب نیست. برای رایانه ها و رایانه ها ، Cooler Master همچنین می تواند توسط KFC استفاده شود.

Dizajni i tij is originalen seps Cooler Master است که با استفاده از کامپیوتر دیگری مانند انواع دیگر در شوی. علاوه بر این ، KFConsole بستری را برای Intel Nuc9 Extreme Compute Element ارائه می دهد ، که برای بازی های رایانه ای مورد استفاده و استفاده قرار می گیرد.

Cooler Master دارای مشخصات دقیق کارتهای گرافیک رایانه ای NVIDIA ، پردازنده Intel و 1TB Seage SSD NVMe است. این شرکت وانمود می کند که رایانه آن برای ایجاد فناوری مجازی برای ردیابی اشعه و ویدئو lojra 4K me 240fps مناسب است.

رایانه خود را فرموله کنید و آن را به سمت من قرار دهید تا آن را ذکر کنم و انجام دهم ، و سپس برای انجام آن و انجام آن ، استخر Duke بارگیری و خنک می شود. چرا هزینه؟

هنوز کارهای زیادی برای رایانه وجود دارد که می تواند در رایانه مورد استفاده قرار گیرد و می تواند برای 3100 دلار به سیستم عامل Intel NUC9 Extreme بستگی داشته باشد. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *