بررسی دسترسی خود به رسانه های اجتماعی پارلر را بدست آورید


آمازون در مورد سیستم عامل های اینترنت سیستم عامل های اجتماعی Parler اطلاعاتی ارائه نمی دهد ، اما در مورد نرم افزارهای کاربردی Parler نیز هیچ اطلاعاتی ارائه نمی دهد.

دادگاه باربارا روتشتاین در برابر سیاتل است که از بین می رود و از بین می رود و به تظاهرات و برنامه های کاربردی در برابر آمازون در برابر شادی پدیا انجام می شود که نیاز به تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری برای برنامه های کاربردی ندارد.

آمازون از 11 ژانویه در حال اجرا است و از طریق اینترنت در دسترس خواهد بود. در اسناد و مدارک ، آمازون با طرح بحث برای انتقال ایالات متحده هنوز به دنبال راهی برای رسیدن به اداره پست است.

Amazoni tha se Parler نشان داده است “عدم ولنتی و paaftësi” برای جلوگیری از شمارش یک پست postimesh به خطرناک است که می شود تماس تلفنی برای حقانیت ، شکنجه و مراقبت از tvevej djvees

برنامه های رسانه های اجتماعی ، و اقداماتی برای محدود کردن افراط ، یا عدم انجام این کار در اینترنت ، یا عدم انجام آنها ، که بیانگر این است که آمازون قادر به استفاده از خدمات شخص ثالث خواهد بود. طبق Parler ، نامزد parashiconte ، ریاست انبوهی از سیاهههای مربوط به فضای موجود در سکو را که برای فیلتر Pardorin برای برنامه توییتر و رئیس جمهور فیس بوک توسط رئیس جمهور ترامپ استفاده خواهد شد ، دارد.

گوتیک روتشتاین گفت که “تمام منافع عموم و مردم آمازون قادر به استفاده از این پلتفرم به عنوان تفسیر نتایج Parler-it هستند.” این برنامه بر اساس برخی از گزینه های برنامه و محتوای صفحات آمازون و توییتر برای سیستم عامل Parler ساخته شده است.

سیاست انگیزه؟

جان ماتز ، مدیر اجرایی Parler-it ، سندی در مورد اسناد و عملیات Parler Papritur نوشت ، که در حقیقت ، با انگیزه و انگیزه کلمات “برای دیدن موهار برای دیدن ترامپ در سکوی ارتش. “زوتي ماتزه گفت كه رئيس جمهور جمهوري چين فرصت نوشتن نامه اي به رئيس جمهور جمهوري چين را داشت كه در آنجا نام مستعاري داشت. دولت ترامپ عمومی است و برای اظهارنظر در مورد هواپیماهای عقب به پرانوی نیاز دارد.

مدتی است که آمازون درباره این موضوعات اظهار نظر کرده است. بر اساس آمازونیت ، پارلر تخلف کرده است که “کسب مجوز در سیستم عامل و مجوز آن است که باعث می شود خشونت انجام شود و از این قانون استفاده شود”.

آمازون به عنوان Parler ارائه می شود ، که برای شبکه عامل استفاده می شود ، و سایت برای آمازونیت برای ایجاد اینترنت ، پیاده سازی برنامه سگ آمازون با آمازون ، برای ارسال نظر در resikshme استفاده می شود.

پارلر ، كه به او پیشنهاد می شود “كنترل كننده ولنتار” را برای سندیكای پرانی و اظهار نظر در مورد rezikshme كنترل كند. آمازونی هفته گذشته و تنها به توصیف نمونه های پست الکترونیکی خود می پردازد که با توجه به تماس تلفنی می گوید که اگر شما مجبور به استفاده از مدیر عامل Parlerit باشید.

Zhvendosya tech Epic

گوگل و اپل از این فناوری استفاده کرده و از انبوه برنامه Parler که اعتراضی به Kapitol نخواهد کرد ، لذت خواهند برد. این نرم افزار تلفنی جمع و جور است که در سیستم عامل و تایر برنامه یکپارچه شده است. برای این منظور می توان chisina را در برنامه اعمال کرد. کاربر قادر به دسترسی به حساب آمازون نیست و قادر به استفاده از آن خواهد بود.

Parler و فروشگاه اینترنتی شما در اینترنت ثبت نام کرده و آن را در اینترنت با استفاده از شرکت آمریکایی Epik ، بدون نام تجاری بالاتر از آزادی Monster Rob. در سیستم عامل و سایت 8chan موجود است ، در اینترنت موجود نیست و امکان بارگیری آن وجود ندارد. این خبر همچنین در شرکت DDoS-Guard موجود است ، در روسیه در تمام مناطق عمومی یافت می شود.

DDoS-Guard هیچ گونه ایمیل برای اظهار نظر در مورد مشاغل یا اینترنت یا در اینترنت یا گزارش در مورد پیام به مشتری و مشتری دریافت نمی کند.

پارلر در این هفته در مورد برنامه ریزی برای آمدن به آن درخواست نمی کند. برای اتصال به اینترنت می توانید از اینترنت استفاده کنید ، اما می توانید از شبکه اجتماعی برنامه اینترنت نیز استفاده کنید. توجه به این نکته مهم است که نیاز به طیف گسترده ای از مخازن سپتیک در این منطقه و همچنین ساختار شرکت آمازون و شرکت آمازون و شرکت برای فعالیت به عنوان عضوی از شرکت وجود دارد.

می توانید برای استفاده از این مزایا از کاربران استفاده کنید و از آنها در آمازون که در اینترنت کار می کنند استفاده کنید. استدلال Arler پردازش نشده است و در سایتهای کاربران آمازون ، ممکن است انحصار پیدا کند به دلیل شرکت توییتر ، و پیدا کردن شرکت Parler بسیار دشوار است ، به خاطر Parler ، برنامه نسبی است .

زونجا روتشتاین ، و دولت ایالات متحده ، رئیس دموکراتها جیمی کارتر ، گفتند که پارلر باید سعی کند “بسته را مختل کند” و نظم انحصار دولت را تنظیم کند و برای اثبات آن تلاش کند. آسان است ، ساختن گنج (گنج و لیر) امکان پذیر نیست “. / صدایمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *