“بلندگوی زمین” به من نشان می دهد که من به planetin احتیاج دارم.


این برنامه در Argetus اعمال می شود ، فوتون برای بطری بطری های زمین و سیاره استفاده نمی شود. برنامه “بلندگوی زمین” توسط هنرمندان دانوزو-ایسلند ، اولافور الیاسون ، و با نتایج حاصل از نسل و بحث و بحث در مورد بحران بین رسانه ها و مسئله دهه دهه ، دهه دهه ایجاد شده است.

“ما به راحتی متوجه شدیم که این سیاره هنوز زنده و سالم است. مردمی که انجام می دهد تا زمانی که در سیاره باقی بماند ، کودک است »، می گوید:

اعمال شده در تقویت حافظه سیاره و جهان. الیاسون یکی از قدرتمندترین افراد در جهان است ، و بسیاری از برنامه ها ، چشم اندازها ، ایده ها و اصطلاحات وجود دارد. Duke folur همان یک سیستم یا یک مدرسه است ، شما می توانید ثبت نام کنید mesazhet و تایر و می توانید آنها را ارسال کنید اگر نمی توانید در سایت تعاملی قرار دهید برای قدیمی ترین علاقه شما. هنرمندان بسیار خوشحال هستند که به من این فرصت را می دهند تا پتانسیل زندگی در اروپا را به اشتراک بگذارم.

ایده الیاسون این است که ما منتظر روز بعد هستیم ، زیرا ما در تلاش هستیم تا مکان مناسب برای انجام آن را پیدا کنیم ، ما این کار را انجام خواهیم داد و در سطح جهانی نیز قادر به انجام آن خواهیم بود. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *