بهترین بخشها و مزایای فناوری برای من 23٪


مشوق جدید مراقبت های مالی مربوط به سال 2017 خواهد بود ، همانطور که بسته آماده می شود ، 15٪ از 5٪ برای توسعه نرم افزار ارائه می شود و برای اقتصاد ایجاد می شود.

هیچ اطلاعاتی در مورد QE برای ارزیابی اثربخشی وجود ندارد ، در صورت ارزیابی برای Sekretariatit به شورای سرمایه گذاری براساس اطلاعات مربوط به جایگزینی NGA بازار QE به عنوان NGA جهت داده است همه اطلاعات و ارتباطات بر اساس آخرین اطلاعات است. اگر به دنبال یک اصطلاح جدید هستید ، می توانید مشخصات شرکتی را که در اقتصاد دارید پیدا کنید. Ndikimin e تحریک KI-së را می توان در بخش تجارت تأیید کرد.

“انبوه و تحریک پروژه های مالی برای نوآوری در TIK. پس از Paketën Fiskale 2017 در چتربازی روغن و tatimfitimit برای شخصی سازی حق کار در “فروش نرم افزار” از 15٪ به 5٪. مشوقها در بحران کوادرین و تحریک ابزارهای مالی بخشی و ابزارهای مدیریت ظرفیت برند فکری کشور و میزان بحران برای فناوری غذایی و ابزار اقتصادی. اگر مشاغل یا مشاغلی داشته باشید ، نمی توانید مردم را با علاقه مندان به بخش TIK به اشتراک بگذارید.

سطح DPT باید کاهش یابد ، تعدادی باید حاصل شود و یک شرکت برای ثبت در بخش ثبت شود و 46٪ از 2018 در 2019 معرفی شود ، دوک باید 12٪ فعالیت اقتصاد و 23٪ را بدست آورد از مقدار اسمی برخی از اقدامات محرک مالی در کنفدراسیون مشورت با وزارت تجارت و امور خارجه است – مارس 2021 “.

عنصر جدید تحت الشعاع تغییر و تأمین بودجه ژاپن است. کارخانه برنامه ریزی برای Zhvilimini و زیرساخت ارتباطات باند پهن دیجیتال 2020-2025 با فناوری 5G. این اسناد تحت پوشش TIC و تحولات توسعه اقتصادی و توسعه اقتصادی نیستند.

“در ابتدا ، زیرساختهایی که از من استفاده می کنند از من استفاده خواهند کرد تا مطمئن شوید که شما برای کار در وسط اتاق TIK آماده شده اید ، و آن را برای فروش نوآور خواهید کرد. برنامه ریزی استراتژی هدف Parashicon 3: (1) زیرساخت ها و زیرساخت های باند پهن. (2) کاهش سرعت توزیع و ایجاد دسترسی باند پهن. (3): شرایط از نظر توسعه اقتصادی و کارایی اقتصادی گیگابیت.

این موضوع این هدف خواهد بود ، که مختص دوره 2020-2025 است ، و سپس این خواهد بود: صندوق اختصاصی تا سال 2025 است ، استفاده می شود ، توسط استراتژی وندتا ، 5 سال قبل از این ، حمل می شود. Duke در نظر گرفته شده است سرمایه گذاری و استفاده از krekkuara برای اجرای این طرح ، برنامه پیش بینی مدل های مختلف financimi t perrdorura در زیرساختار من باند گسترده تر است که باعث می شود fonde publicé i privates “گفتن گزارش.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *