در داروخانه به جای کاندوم چه بگوییم

در داروخانه به جای کاندوم چه بگوییم ؟

کاندوم یک نوع موثر پیشگیری از بارداری و یکی از معدود داروهای ضد بارداری است که در برابر بیماری‌های مقاربتی نیز محافظت می‌کند.

محبوب‌ترین آن‌ها، به منظور انتخاب مناسب‌ترین نوع، به خصوص که تفاوت‌های اساسی بین هر نوع و دیگری وجود دارد.

در این مقاله از همسرتایم هر آنچه که باید در مورد بهترین انواع کاندوم و نام کاندوم داروخانه ها بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم. بسیاری از افراد خرید کاندوم از داروخانه را دوست ندارند چرا که حس خجالت به آن ها دست می دهد و این سوال را می پرسند که برای خرید کاندوم چه بگوییم و ما در این مقاله به این سوال پاسخ می دهیم.

برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟

بهترین نوع کاندوم با رایج ترین انواع کاندوم آشنا شوید تا بتوانید مناسب خود را انتخاب کنید، به خصوص که تفاوت های اساسی بین هر نوع کاندوم وجود دارد.

در اینجا محبوب ترین انواع و تفاوت آنها وجود دارد:

خیلی نازک:  زن معمولاً در صمیمیت وقتی شوهر از کاندوم ضخیم یا معمولی استفاده می‌کند شکایت می‌کند که با اصطکاک کمتر احساس لذت می‌کند، بنابراین این نوع ظاهری بسیار لاغر است، بنابراین زن احساس می‌کند که شوهر چیزی نمی‌پوشد و این افزایش می‌یابد.

شما هم لازم نیست نگران اثربخشی آن باشید، فقط به این دلیل که نازک است به این معنی نیست که در پیشگیری از بارداری موثر نخواهد بود.

لاتکس: این نوع شایع ترین است، اما اگر بعد از مصرف آن احساس خارش یا قرمزی کردید، باید از پزشک سوال کنید که آیا به لاتکس حساسیت دارید یا خیر و ذکر شده است که علت خارش نیز  خشکی واژن و یا استفاده از لاتکس است.

روان کننده ها غیر لاتکس: اگر ثابت شد که به لاتکس حساسیت دارید، نگران نباشید، انواع زیادی وجود دارد که برای شما مناسب است، اما ایمن ترین آنها نوع غیر لاتکسی است، این عبارت را روی بسته بندی پیدا خواهید کرد و از مواد دیگری ساخته شده است که در شما حساسیت ایجاد نمی کند و کارایی آن را نسبت به لاتکس کاهش نمی دهد. اسپرم کش : اسپرم کش ماده ای است که اسپرم را از بین می برد و اگر در روان کننده های صمیمی یافت شود بین 70 تا 80 درصد موثر است و در صورت وجود در کاندوم اثربخشی آن افزایش می یابد، بنابراین درصد محافظت در برابر بارداری 97 درصد است، اما این نوع مانند بقیه است.

 

انواع را نمی توان به تنهایی به عنوان یک روش پیشگیری از بارداری استناد کرد و همچنین ممکن است زوجه حساس یا قرمز باشد.

 

کاندوم زنانه: به دلیل سختی استفاده از کاندوم مردانه استفاده نمی شود و همچنین احتمال بارداری را افزایش می دهد زیرا درست کردن آن دشوار است، اما از این جهت متمایز می شود که زن می تواند آن را هشت ساعت قبل از صمیمیت بگذارد تا زن و شوهر در زمان صمیمیت مجبور به قطع ارتباط عاطفی برای شوهر برای گذاشتن کاندوم نشوند، آیا قبلا کاندوم زنانه را امتحان کرده اید؟

 

طعم دار: استفاده از آن در رابطه دهانی به خصوص در صورت امتناع زوجه ترجیح داده می شود و در زمان صمیمیت نیز می توان از آن استفاده کرد، اما در صورت احساس اصطکاک در اثر مصرف، ترجیحاً مصرف آن قطع شود. روان کننده های بیشتر روغن کاری شده: این نوع راحت است، علاوه بر آن مشکل خارج شدن کاندوم از جای خود با اصطکاک را کاهش می دهد و معمولاً در صورتی که زوجه دچار خشکی واژن باشد این اتفاق می افتد و ترجیحاً از روان کننده های اضافی با آن استفاده نشود.

این نوع تا منجر به وقفه نشود. لذت طولانی: این نوع ارگاسم را به تاخیر می اندازد و در نتیجه باعث می شود که زن احساس لذت بیشتری کند و به او کمک می کند تا به ارگاسم برسد و این نوع برای شوهری که دچار انزال زودرس است ایده آل است.

 

از اینکه زمان ارزشمندتان را به مطالعه این مقاله از سایت همسرتایم در رابطه با اینکه به جای کاندوم چی بگیم اختصاص دادید، بی نهایت سپاسگزاریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *