بی سیم Apple shet kufje 549 دلار از من شارژ می کند


اپل نرم افزار بی سیم kufjet را ارائه می دهد و از AirPods Max برای ایجاد پدرسالار دوک ، این لباس و Xbox و PlayStation 549 دلار استفاده خواهد کرد.

Imimimi i tire کارهایی را که انجام می دهند بسیار زیاد کرده اند. شکل گیری آن زمان بر است. Kufjet می تواند از فناوری بی سیم استفاده کند و برای zhurmave لغو کند. من آکوستیک ، Hipe H1 را طراحی می کنم ، و ماجراجویی تجربه آزمایشی که ساخته خواهد شد را نرم تر می کنم ، Apple Beson Meritojn çmimin هدف Kanë را دریافت می کند.

در مشخصات رتبه و پرونده ، نمی توان نامه ای به طرف نوشت. برای کنترل سیستم های صوتی فراگیر ، اپل از مکان نما های دیجیتال اپل واچ الهام خواهد گرفت.

حجم اتوماتیک تطبیقی ​​EQ و حجم اتومبیل رایگان. AirPods sinjalet برای اطمینان از اینکه با خاموش کردن آن به موارد خوبی احتیاج دارید ، اطمینان حاصل کنید.

Kufjet می تواند 3 میکروفون برای کنترل معکوس و 1 میکروفن برای اولین بار برای یک پوشش برای انجام آن داشته باشد. فناوری و حذف سخت ترین ویژگی های راه حل ها و راه حل های خودکار.

از روش ها و اصلاحات شفافیت می توان برای ایجاد موسیقی برای سایر کاربران استفاده کرد. Si AirPods Pro ، AirPods Max بهترین صدا است و امکان پخش صدا وجود دارد.

Apple premton 20 یا بیشتر باتری مدیریت کامیون برای شرکت کلاه 3.5 میلی متر رعد و برق قبل از 35 دلار برای tirder kufjet اگر من بدن بودند. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *