تلفن هوشمند می تواند به صفحه نمایش متصل شود


با مطالعه “Instituti i Shkencës and Teknologjisë” به زبان کره ای ، می توانید از آن برای پروژه ای استفاده کنید که از مواد ، وسایل الکترونیکی برای تلفن های هوشمند استفاده کند و این کار را برای انجام آن انجام دهید.

Polimidi pa ngjyrë (CPI) با استفاده از xhamin ، بالا بودن سطح بالایی از علاقه و عدم استفاده از گرانش ، حتی بعد از بارگیری qindra هزار بار نیز انجام می شود. استفاده از وسایل الکترونیکی امکان پذیر نیست ، در صفحه موجود نیست. با اتکا به امنیت می توان مطالعه ای انجام داد تا اطمینان حاصل شود که CPI Duke به دولت فرد آلمانی خطاب می شود و سپس این افزودن دوک آینده یا دوک وسور است که تقویت خواهد شد.

Sidoqoftë ، سعی کنید تا پیش از این در صورت موفقیت برای موفقیت در آسیب دیدگی و تأسیس مواد اولیه ، پشتیبانی کنید. سپس شما یک کهنه سرباز خواهید بود و از شر عملکرد خلاص خواهید شد و از Duke Ruytur بهره خواهید برد و از CPI خلاص خواهید شد ، تیم ها از آنچه اتفاق خواهد افتاد منصرف می شوند.

یافتن درجه حرارت در اتاق بسیار دشوار است ، اما همچنین می توان از مواد مربوط به هنرهای هنری که باید برای مراقبت از من استفاده شود استفاده کنید. / PCWorld آلبانیایی

The post Smartfonët sppejti me ekrane که خود-riparohen برای اولین بار در PCWorld Albanian ظاهر شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *