تلفن Android من Qualcomm را در اختیار دارد تا نسخه 4 Android را دریافت کند

[ad_1]

بعد از سال 2017 ، Google Lançoi Projektin Treble ، با یک ماژول ماژولار و معماری با Android ، سرعت فروش تلفن را کاهش می دهد و سپس برای تأمین مالی سیستم خسته و خسته می شوند.

بهترین شریک در گوگل و کوالکام ، شرکت و سازنده Snapdragon ، همچنان در اندروید کار خواهد کرد ، این کار را برای ساخت نسخه جمع و جور برای طراحی اولیه Treble که طراحی می شود ، انجام دهید.

Ata می گویند برای کاهش cochineal و burimet و سایر نیازهای تولیدکنندگان برای سیستم عامل تلفن برای تلفن های موبایل بیشتر برای آخرین در Google Duke jua طولانی تر است.

برای ساخت بهترین نسخه Madhore برای اندروید و استفاده از آن ، از طریق پردازنده اندروید کوالکام یک تلفن بسازید و برای اطمینان از آن استفاده کنید نسخه های اندروید برای اولین بار در تلفن برای دیدن و انجام آن طراحی شده اند.

پردازنده ها و بودجه Snapdragon 888 نسخه های اندروید 11 ، 12 ، 13 و 14 را ایجاد می کنند. در ژانویه ، تلفن من را برای یک پردازنده اولیه برنامه ریزی آماده می کند. کوالکام در حال برنامه ریزی برای انجام این کار و باز کردن من در بخش است.

برای تلفن بهتر از پردازنده اسنپدراگون برای انجام این کار. لیوان و تلفن تقسیم بندی خود را برای MediaTek اصلی باز کنید. خط مشی فقط برای شرکت های سامسونگ و وان پلاس در حال طراحی است و انجام آن نیز امکان پذیر است. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *