تلویزیون LG می تواند 30000 LED را برای کار استخراج کند


LG سیاره را برای یک تلویزیون پیکربندی کرده و از فناوری Mini-LED برخوردار است. نوآوری در توسعه تلویزیون دیجیتال مهمترین قسمت این مجموعه تلویزیونی است.

اگر نتیجه صفحه بخواند ، نوشتن منطقه چند دقیقه طول می کشد و کار می کند. Ishte marka Kineze TCL پیش تلویزیون است و در سال 2019 از من به عنوان یک فناوری استفاده کرد و سامسونگ در مورد تلویزیون پرگاتیت و دامپزشک حدس می زند.

ال جی آماده حذف 10 تلویزیون 4K و 8K Mini-LED است که در CES فعال است تا دیده شود. ال جی یک تلویزیون بدون مارک QNED MicroLED تولید می کند.

این شرکت در تلویزیون سامسونگ بهترین و بهترین است. این مدل دارای 30000 LED برای نور است و اندازه آن تا 86 اینچ است. صفحه نمایش LED دارای پیکسل بسیار ویژه برای صفحه نمایش است.

از نظر تئوری ، می توان از تعداد و اندازه صفحه نمایش برای کنترل صفحه استفاده کرد. کل تلویزیون های LG Ekrani و تلویزیون هایی که در 2500 منطقه خطا هستند.

با این وجود ، پیشنهادات OLED و zeken شما به دلیل استفاده از اكرانت به طور كافی ارائه نمی شود ، زیرا microLED در صورت وجود كیفیت های كوچك در سایزهای كوچك دیگر ، قادر به كاكتور شدن است. ال جی با این فناوری قبل از 55 اینچ با قیمت 699 دلار بهترین مدل TCL را برای من دارد. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *