حجم کتاب های پستی در سال 2020 ساخته می شود.


همه گیری و حجم اداره پست اولین باری است که می توانیم این کار را انجام دهیم.

سپس INSTAT از 11 ماه 2020 ناپدید می شود و حجم پیام های پستی 259 تن یا 38 سال به بعد خواهد بود تا 421 تن باشد.

بر اساس یک جلد نصب کنید که می توانید استفاده کنید و به من اجازه می دهید آن را منتشر کنم و از آن برای حمل و نقل آن استفاده کنم.

ارجاعی را که توسط مدیر نامه و رهبر دیگر برای جدول محدود کننده در مرجع فعال است ، نصب کنید. این قانون با نرخ 34-45 تن برای 34 سال ارسال می شود و قبلاً برای صفر تن اعمال می شد ، از 4 تن به 5 تن خواهد بود. ما قادر به مراقبت از فعالیت های این شرکت خواهیم بود و می توانیم آنها را قرنطینه کنیم.

جبران شرایط در Lviv و جبران وضعیتی که در آن انجام فعالیت ها و فعالیت ها امکان پذیر است ، امکان پذیر است. گرایش به توبیخ قرنطینه توسط حد نصاب وجود دارد. این متخصص به دنبال راهی برای یافتن مارک تجاری و مارک تجاری آنلاین است و درک نتایج ارسال اهمیت دارد.

مرا تا آخر زمان بهتر از گیلاس قرار دهید ، مرا در حین حمل و نقل به کفال ببرید و سپس مرا به حمل و نقل منتقل کنید.

Pargata 11 mujor 2020 ، حجم و بدافزار برای بارگذاری و škarkuara برای بندر 3،919 مایل ، Duke in my gutter 4.4٪ ، مقایسه من 11-mujor و vit 2019 ، حجم جدید و بدافزار برای حمل و نقل 42.0٪ ، مقایسه من 11 -Mjorin e سال 2019. Transporti nga ajri ulu me 23،9٪، مقایسه من janar-nëntor 2019

او را به بخش منتقل کنید و به یک ویروس همه گیر و کرونا انتقال دهید. در آینده ، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع ارسال کنیم.

این اولین باری است که AKEP می تواند تعداد و تعداد بسته ها را ارسال کند ، وب سایت INSTAT بعداً در دسترس خواهد بود.

آرایه ای را برای یک کلاس نامه اینترنتی منتقل کنید تا واجد شرایط مسیر الکترونیکی مجاز باشید ، من را به صورت آنلاین جستجو کنید ، آن را ارسال کنید ، آن را بر اساس اندازه انتقال دهید ، تا به شهر منتقل کنید.

مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *