حق دیگر فناوری مصنوعی ، فناوری در زمینه 5G

[ad_1]

“5G به واقعیت مصنوعی واقعی ، و 5G به جهان” ، به شفیع و Zyra از طریق بازاریابی در Rrjetit in Transportrators در Grupit در Biznesit در Huawei ، Bob Cai در Huawei در Samsung az 5G و Realitet Artificial (AR) اشاره کنید.

اگر می خواهید با موضوع “5G + AR ، که واقعیت واقعیت است” آشنا شوید ، این فعالترین فعالیت در حوزه عمومی Liberty of the Bard از دید واقعیت و تمرین مصنوعی در عمل است.

این risi ارائه می دهد در صنعت و AR در ارتباط من تجهیزات ، برنامه ها و شبکه. Ai i trrje to all industrijsë که باید همکاری کنند برای یک ekosistem t pasur 5G i AR.

واقعیت

پول هوآوی و انگل سوم برای فروش Reality Artificial تا سقف 300 میلیارد دلار ، تولید شده در سال 2025 استفاده می شود.

کای گفت: “AR ورود صنعت جدید را پر می کند ، یعنی: آموزش ، رفاه اجتماعی ، آموزش ، آموزش و اشتغال و وفاداری.” “واقعیت جهان مصنوعی بر اساس واقعیت های فیزیک و تربیت بدنی ، دوک و دنیای واقعی است.”

واقعیت مصنوعی یک ارتباط بسیار مثر است

در طول فعالیت ، استودیوی Cai ndau در حال رشد برای Huawei ، و در مورد perorur Reality Artificial. به منظور همه گیری ، مشتری می تواند از شرکت فیزیک Huawein دیدن کند ، که شرکتی خواهد بود که برای مشاهده محصول Real Estate Izkustven و وب سایت اصلی bg

هواوی در تلاش است تا AR را در پایگاه ثابت 5G کار کند ، که موثرترین راه برای ذخیره و پس انداز است.

Huawei ساده Realinity Artificial

تظاهرات هواوی به عنوان یک فعالیت و کار ، “تولید کننده” Realitet Artificial است. الگوریتم عکس دو بعدی Air Photo و هوآوی برای مدل سه بعدی جدید ، مدلهای Duke of 3D و فرمت AR 3D.

Cai همچنین معرفی مکانیکی AR (AR Engine) در Huaweit ، پلت فرم و ظاهر در Reality Artificial for the company and orientation of pajisjeve celulare. با AR Engine ، توصیه می کنیم کد 10 صفحه را باز کنید تا جلوه های Reality Artificial ایجاد شود.

اکوسیستم های 5G + AR توسط این صنعت ایجاد شده است

اطلاعات و فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه دسترسی AR به فرصتهای بالقوه در محدوده محصولات صنعتی ، صنعتی و صنعتی ، لوازم الکترونیکی و مهمات.

این برنامه هرگز به عنوان مکانیزمی برای تبدیل دیجیتال و به مهمترین روش تولید و مدیریت استفاده نشده است.

در وهله اول ، من آن را پیدا کردم ، اما این عبارت است “من نمی دانم چه باید بکنم. من نمی خواهم به مدرسه بروم ، اما نمی توانم کمک کنم. واقعیت هنرهای مصنوعی این است که این صنعت پر و پر از ارزهای رمزنگاری شده است و با 5G + AR به من کمک می کند. واقعیت مصنوعی و 5G در ترکیب در لحظه و زمان. ”[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *