روندها و منابع انرژی Dixhitale

[ad_1]

برای کنفرانس مطبوعاتی “Top 10 Trendet e Energjisë Dixhitale” یک پلت فرم مجازی مالی برای پلت فرم مجازی و فناوری Huawei سازماندهی شد و در روند عمومی یک دیکته انرژی ایجاد شد.

پیش نویس ها و بخش های Huawei ، Zhou Taoyuan ، پیش بینی بین تراز اصلی و اصلی این محصولات عبارتند از: Dixhitalization در برق ، انرژی و Gjelbër در Gjithë ، Arkitektura efij.

Dixhitalization و من یک روند است که pashmangshëm است. ادغام نوآوران و افراد باهوش و پیشرفته از نظر فناوری ، در کلاس جهانی برای تولید ، انتقال ، صرفه جویی ، صرف و مصرف انرژی ، دوک برای بهبود کارایی آنها.

سپس می توانید در ادغام ربات ادغام شده و با استفاده از انرژی ، مضمون و زیرساخت های دیجیتال ، تبدیل به شفاف شوید.

تغییر كلیمات در صورت بروز سرمایش برای تمام دنیا درگیر است. جامعه جمهوری مقدونیه مسئول استفاده از خنثی شدن کربن در این زمینه است. توسعه و نوسازی زیرساخت ها و انرژی و تبدیل انرژی فسیلی به انرژی و نوآوری.

از انرژی و برق در صنایع صنعتی و فنی مونوکسیدکربن استفاده می شود. از طرف دیگر ، هواوی این کار را برای “صفر برای کربن” و “کندرا برای صفر” انجام می دهد.

Mësohet Huawei است که همه کسانی را که برای سر و صدا شارژ و انرژی ندارند شریک کرده است. Duke ، الکترونیک و انرژی و فناوری دیجیتال را با هم ادغام می کند ، Huawei قادر به تولید انرژی و مواد مصرفی است و انرژی کارآمد انرژی مصرف می کند و قادر است تحولات و انرژی و اقتصاد را متحول کند. Huawei این ایده را ایجاد کرده است که به عنوان یک چشم انداز بلند مدت برای تأمین هزینه های متراژ و توسعه انرژی برای فروش انرژی و انرژی مورد استفاده قرار نگیرد.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.