زنگ خطر مایکروسافت برای روس ها دو برابر می شود


ریاست جمهوری و برد اسمیت مایکروسافت موافقت کرده و به نرم افزار Orion IT برای SolarWinds احتیاج دارند ، که از ابتدای امر برخاست و برای شفاف سازی قوانین برای مقابله با آرام سازی با سیلاب ها برخورد می کند.

تمام سیستم های سرویس امنیت فدرال ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده توسط فدراسیون روسیه حمایت مالی شده اند.

Smith and quayti sulmin si nj moment reflektimi و nuk vuri n disishim besimin e Microsoft sesa i rrezikshëm است.

“چیز دیگری که در احساسات در آمریکا و در ربات پنهان است” ، Ai. برای روشن کردن ، از sulms که برای Microsoft Defender در نسخه نرم افزار Orion که نصب خواهد شد ، استفاده خواهید کرد.

بیش از 40 مشتری برای هكرها و 80٪ چرخهای ایالات متحده از كشورهای دیگر در كانادا ، مكزیك ، بلژیك ، اسپجان ، انگلیس ، اسرائیل و امارات و بشكیر عربی تولید می شوند. ساعت زنگ دار FBI خاموش شد.

Agjencia e lajmeve Reuters ، که مایکروسافت از مایکروسافت دریافت می کند و Mohai را برنده می کند. مایکروسافت قبل از 13 Dhjetorit duke bllokuar versionet برای SolarWinds Orion بهترین مارک برای مارگارین است. در اصول ائتلافی از فن آوری های فن آوری اسپانیا را می توان از یک دامنه کنترل کرد که می تواند برای پشتیبانی از SolarWinds استفاده شود. 425 شرکت با Fortnute 500 ، فن آوری های perdorin و SolarWinds کار می کنند. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *