سیستم عامل Makinat Ford me qendror Android

[ad_1]

میلیون ها ماکین فورد و لینکلن آخرین سیستم عامل زمینی Android Duke را در سال 2023 ساخته اند و توسط مارک این شرکت نوشته شده است که توسط Hene Duke استفاده خواهد شد ، برنامه هایی را که پیاده سازی می کند و از Google Google استفاده می کند.

سپس فورد و گوگل آواز و موسیقی خود را به پدران گروه یخ شکن تیم Upshift و سیلندرها ارائه می دهند تا Android Automotive را تجربه و مصرف کنند.

این مورد در شرایطی نیست که مصرف کننده در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشد. شرکای شریک از فورد برای فورد لذت خواهند برد که قبل از تشکیل شرکت ها توسط Google و Apple Duke و پلت فرم منبع باز اپل معرفی می شود.

ایجاد منبع آزاد برای تویوتا برای استفاده از منبع باز نرم افزار. Android Automotive برای Android Auto لازم است و به شما کمک می کند با استفاده از تلفن هوشمند و تلفن هوشمند خود این کار را انجام دهید.

Android Automotive OS سیستم عاملی ایجاد می کند که روی Linux و Google اجرا می شود و برای ایجاد آن تغییراتی ایجاد می شود.

فورد هسته ای شرکت خود را ایجاد خواهد کرد و با حق وتو در Android tek ادغام خواهد شد. ولوو تا سال 2017 – تا پایان سال ، زمانی که در برنامه و فروشگاه Google Play Play ، دستیار Google و نقشه های Google راه اندازی می شود.

Polestar ، دستگاه برقی و ولوو ، از سیستم عامل اتومبیل برای اطلاعات و سیستم سرگرمی استفاده می کنند. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *