شبکه های اجتماعی مشخصات رئیس جمهور و وزارت کریمه را فشار می دهند

[ad_1]

N prag برای انتخاب پارامنه Parlamentare در کوزوو ، که انجام می شود 14 ماه کوتاه ، اولین بار است که یک روند در آن است که شما می توانید یک پروفایل جدید از طریق شبکه های اجتماعی از نظر ویژگی های موجود موجود داشته باشید در وجود سیاست وزارت امور خارجه کوزوو ، جمهوری سوسیالیست داردان هاسکو و شکلزن عثمانی.

“آلبین کورتی kryeministër” ، “Enver Hoxhaj Kryeministër” ، “Vjosa Osmani Presidente” ، “Ramush Haradinaj President” و او با توجه به این که از طریق نمایشگرهای فیس بوک اجتماعی نمایش داده می شود ،

Llogari t بصورت کاملاً واضح و مشخص برای partive tę c وجود apo grupeve q thirren se are pasuese t partive t ca c شرایط سیاسی. Qasja در حداکثر do tire آزاد است ، ndërkaq همچنین گروه های خصوصی است ، در مواردی که شما می توانید به صورت مشترک درخواست کنید در گروه.

داردان هاسکو ، مدیر شبکه های اجتماعی ، در رادیو اروپا و لیرا کار می کند تا پروفایل ها ، وبلاگ های مربوط به شبکه های اجتماعی و مقاله ها را در اینترنت پیدا کند.

به عنوان مثال ، شما همچنین می توانید از سیاست ها و گروه های فرامرزی برای تبلیغ رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، اما همچنین می توانید بر روی سیاست های عمومی تمرکز کنید ، به نشریات خود بپردازید و از آنها حمایت کنید.

Llogaritë e axa ، sipas tij ، استفاده از دو روش. Sö pari ، مواردی که می توانند به صورت خود به خودی از انسان استفاده شوند ، هنگامی که تم ایجاد می شود ، برای افراد جدا شده و تنظیم می شوند که اگر آنها را برای افزایش تعداد مجاز استفاده کنید. پسرم که در هاسکا است قادر خواهد بود آنچه را که می خواهد و آنچه را که خواهد انجام دهد. در این حالت ، به دلیل تبلیغات ، به دلیل تبلیغات ، کمبود تبلیغات وجود دارد و به منظور درک ، داشتن فرصت انجام ساختار این ساختار ضروری است. tëit

“ما متوجه شدیم که ما در حال انجام کارهای زیادی هستیم و می خواهیم بسیار سرگرم کننده و تبلیغ شویم.” برای لحظه ای که رسانه ارسال می شود ، سگ ، قوانین ، قوانین ، دنیاها و بیماری های قبل از atia sulmi apo atii postmiti ، بهترین ارجح ، که آرام خواهد شد ، و او بیرون می آید dimë kush e ka open ‘. Pra ، endu nuk ka nj transparence ، برای فروش در kush qëndron prapa faqeve از انواع. اطلاعات ارائه شده در صفحه فیس بوک این است که مدیر و شخص ثالث به دلیل وب سایت جدید قادر به انجام این کار خواهند بود. “

Shkëlzen Osmani ، بسترهایی را برای انتشار اطلاعات هوا در “Hibrid.info” ایجاد می کند ، در Radion Europe واقع شده است مجبورم انجامش دهم. Mirëpo ، در صورت مناسب برای انتخاب ، مطابق با او ، توزیع مجدد نیز لنگ تو rreme.

بعضي از وبلاگها و پروفايل هايي كه شبكه هاي اجتماعي را پروفايل مي كنند نيز مشهور هستند ، اما عموم مردم نسبت به تمايلات و همچنين تعداد واژگان حساس و حساس خواهند بود.

عثمانی مشکلی است که به منظور مخفی کردن و ثبت نام در شبکه های رسانه های اجتماعی در گچ “برای تنفس” ایجاد می شود ، تا سیستم عامل در فضای عمومی و درگاه ها افزایش یابد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. Pra ، shumica prije tire فقط اجازه می دهد تا از توزیع استفاده کند. مریپو همچنین برخی دیگر از رسانه ها هستند که می توانند از برجسته سیاسی استفاده کنند ، اگر چنین پیشرفت هایی در مورد برجام سیاسی وجود داشته باشد ، حتی در موارد زیر نیز وجود دارد. ممکن است یک قطعه تایر باشد و همچنین دیجیتال دیپلماتیک فاکتورهای خارج از سیاست Kosove باشد. با این حال ، ایجاد یک سیاست سیاسی در مورد عوامل مارک تجاری امکان پذیر نیست ، درک آن ممکن نیست “، گفت عثمانی.

در چارچوب امنیت اجتماعی ، روابط عمومی ، روابط عمومی توسط کاندیداهای مجرمان در گروه ها ، بخشی از سیاست ، و در این مورد پشتیبانی می شود. برو سر کار.

این ، طبق Dardan Haskut ، می تواند mollë sherri و përplasjeve حتی خارج از شبکه اجتماعی باشد.

“ما متوجه شدیم که ما در مورد نظرات اظهار نظر نمی کنیم ، اما نظرات در مورد نظرات ارائه شده است.” پس از آن ، قبل از اظهار نظر ، بعد از همه ، که جهان در حال رشد است ، و که نیازی به حقوق اجتماعی ، زندگی واقعی نیست ، بلکه به خاطر واقعیت است. خطر تهدید در شبکه های اجتماعی بسیار طبیعی است. برای کودکانی که بزرگ می شوند ، آنها گزارش و گزارش می دهند. Nuk در مورد آمار مربوطه به منظور ایجاد سر و صدا مطلع خواهد شد و مطمئن باشید که کالری رو به رشدی نیز خواهد بود که در مورد Hasion برای Radion Europe و Lirë نیز ارائه می شود.

به عنوان مثال ، ناشناس بودن دوک پاراش برای تبلیغات در مناطق زیر منتشر می شود ، از جمله رسانه ها و رسانه های اجتماعی ، طبق Osmanit ، و مخاطبان می توانند آن را به اشتراک بگذارند.

“ما متوجه شدیم که ما قادر به انجام این کار نیستیم ، اما کسی که مسئولیت سیاست را به عهده داشت قادر به انجام هرگونه مطالب بهتر نیست.” میرپو ، پدیده های سر و صدا و پردازش پردوریمی و باعث تشدید ادرارها می شود ، اما mes perkrahasve تا حدی گره می خورد. kompetent Organet باید t merren seriozisht با این fenomen به دلیل fenomen اجتماعی است که اتفاق می افتد ، فقط به جای ما نیست ، اما اگر در جای خود قرار دهید ، من نباید تفاوت در mes part partive سیاسی “، vler.

Zyrtars qeveritarë برای siguri kibernetike نمی توانند دسترسی داشته باشند در صورت پاسخگویی در صورت داشتن inicuar addressimin و مشکلات ایجاد شده با زبان و urrejtjes در شبکه های اجتماعی و شبکه های ehdimjta ehdimjta ehdemjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjta ehdimjm

Zgjedhjet e parakohshme Parlamentare in Kosovo do tba mbahen më 14 shkurt.

اگر کمیته های Qendror و Zgjedhjeve داشته باشید ، احزاب سیاسی برای زمانی که داده ها 3 از 12 باشد ، قدرت را رها می کنند.

با این حال ، به حزب سیاسی اجازه بازی با لاستیک و فعالیت لاستیک داده نشده است ، اما رسانه ها و رسانه ها در حال بحث در مورد موضوعات سیاسی هستند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.