شرکت دارویی Hakohen Pfizer و BioNTech


شرکت دارویی آمریکایی Pfizer و شرکت شریک آلمانی BioNTech در حال کار بر روی اسنادی هستند که می تواند برای واکسیناسیون COVID-19 برای درمان من استفاده شود ، اما امکان پذیر نیست

آژانس هواشناسی اروپا (EMA) ، که واکسینه شده و واکسینه شده است برای Bashkir Europe ، قبلاً در یک مرکز بسیار سایبر پسند ، به عنوان مثال با جزئیات ، مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت Pfizer و BioNTech برای شخصی سازی آهنگ های بارگیری شده توسط EMA به بهترین سازش نیاز دارند.

اگر می خواهید مطمئن شوید که از آن آگاهی ندارید ، اگر می خواهید از این اطلاعات استفاده کنید ، می توانید اطلاعات خود را به خطر بیندازید.

EMA در مورد این شرکت اطلاع داده خواهد شد: “شما به سایبرنتیک سولمی ملحق خواهید شد و از شر آن خلاص خواهید شد و اسناد ثبت اسناد واکسیناسیون را برای درخواست Pfizer و BioNTech برای COVID-19 برای من رد خواهید کرد.

گفته می شود که “سیستم BioNTech یا Pfizer به افراد اجازه نمی دهد در یک حادثه درگیر شوند و به آنها اجازه نمی دهد در مطالعه و مطالعه برای شناسایی دلایل کشته شده شرکت کنند.”

نظرات BioNTech در مورد نظرات موجود است. Pfizer اجازه نمی دهد هیچ نظری داده شود.

Vaksina Pfizer-BioNTech توسط یک مدعی توسعه جهانی برای COVID-19 ایجاد شده است. آن را فقط می توان به Britani ، e cila javën و گذشت miratoi vaksinën در استفاده از emergjent.

به منظور پایان تحصیل در باشکی ، Europe EMA به عطاری تبدیل می شود که 29 روز سن دارد ، از خودش مراقبت می کند و با خشکی خشک روبرو می شود.

اعلامیه های EMA با جزئیات کامل است ، اما مراقبت از اعضای بدن برای مقامات امکان پذیر نیست.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. اطلاعاتی درباره آنچه باید انجام شود تا در معرض روح قرار گیرد “، که در اعلامیه اعلام خواهد شد.

سایبرنتیک دزدی دریایی م theسسات نهاد دولت و دولت قانون و فعالیت های بیماری همه گیر COVID-19 در حال انجام نیست ، اما با کمک جاسوسان و کارشناسان پر شده است.

رویترز گزارش می دهد که کمتر از علاقه هکرها برای جلب من در Korenë e Veriut ، Korenë e Jugut ، Iranin ، Vietnamin ، Kinën i Rusina تلاش کرده است که در صورت واقعی از طریق مجادله مهرا djindhme

آژنسیا رویترز سندی است که از محصول دارویی دریایی اسپانیا ، کیش اسفناج را در یک براق پخش می کند و دوک واکسن Gilead ، Johnson و Johnson ، Novavax و Moderna را تغذیه می کند. آژانس رگولاتورها و سازمانها توسط سازمان بین المللی حمایت از حقوق بشر و آزادیهای اساسی سازماندهی و سازماندهی خواهد شد.

اطلاعات مربوط به اطلاعات مربوط به نحوه استفاده از vaksine fituese و efektive – یا حتی ساده جمع آوری اطلاعات مربوط به روشهای مختلفی که آنها را توزیع می کند – آیا اطلاعات اطلاعاتی برای سایت های اطلاعاتی وجود دارد

به گزارش خبرگزاری رویترز ، ویروس ها و عفونت ها در جهان وجود دارد و چین در سال 2019 در حالت انگور است و 68 میلیون نفر به این بیماری آلوده شده اند. بیش از 1.5 میلیون روبل هزینه شده است. / صدایمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *