صربستان پروفایل های ناشناس را به صورت ناشناس در اینترنت ایجاد می کند


الکساندر وولین (Ministri i Brendshëm) در صربستان ، الکساندر وولین (William Vullin) ، که در حال آماده سازی برای ایجاد هگزا است که در هر زمان در اینترنت موجود است. وولین و بلا اظهار نظر دوک می کنند که ، تا آنجا که به صرب ریاست جمهوری مربوط می شود ، الکساندر ووچیق از نظر اجتماعی مهم نیست.

در مصاحبه با Pink TV ، وولین به دنبال راهی برای دسترسی به اینترنت و یافتن پروفایل در اینترنت و همچنین یافتن پرسنل و کارمندان است.

Vullin nuk ka نشان داده شده است در مورد آنچه که ممکن است انجام شود در صورت عدم امکان استفاده از آن از طریق دولت و کشور ، اگر شما بخواهید از قوانین و مقررات برای پروفایل استفاده کنید ، از شرکت های الکترونیکی و شبکه های مجازی استفاده می کنید vete ete vete ete vete ete vete ete vete ete vete ete vege ete vege ete vege ete vege ete.

وی گفت: “بی هویتی در اینترنت و ناشناس بودن اینترنت وجود ندارد ، به این معنی که از اهمیت بالایی برخوردار است.”

Ai tha se kërcënimet that mori Vuçiq برای پروكتورها و قضاتین خاصیت دارند. با توجه به شرایط تهدیدآمیز ، “ایجاد یک اتمسفر که خانواده و Vuçiqit است همانقدر urryer است که اگر آنها باید vriten”.

Ai deklaroi se gjithë heshtin for “fashizmin” derisa ai t’i preka ata، but that in fund “to allians iu vie rradha”مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *