فناوری عددی به بانکداری قابل انتقال است


نقل و انتقال بانک محدود به مبلغی نیست که باید پرداخت شود. این Bank و Albania است ، اما آنها به بانکی منتقل می شوند که ویتامین در آن قرار می گیرد و 5.4 میلیون برای ویتامین 2020 برخورد می کنند و 5.6 میلیون با ارتفاع اتفاق می افتد.

توجه به این نکته مهم است که در مورد مشتریان تجاری نیازی به انتقال بانک بانک به بانک نیست. همزمان با تمایل به افزایش روغن ، شماره گذاری می شود که به تدریج به این واقعیت منجر می شود که امکان بازی در همان کانال در طی مسافت وجود دارد.

به طور مرتب بانکداری آلمان ، شماره بانکی را که به صورت رسمی انتقال داده می شود ، در سال گذشته موفق به دستیابی به 4.12 میلیون نفر ، از 3.62 میلیون نفر قبل از سال گذشته شده است. کانال ها بر بزرگترین بانکداری اینترنتی از راه دور تسلط دارند ، من 67٪ برای همه زمان ها و بانکداری تلفن همراه با 30٪. بانک آلمانی است ، تعداد و منطق بانک در اینترنت است و در سال 2020 تا 586 مایل بودجه آن تأمین می شود ، اما 33٪ خواهد بود. برای بانکداری آنلاین ، یافتن راهی برای یافتن شغل و یافتن راهکارهایی با وجوه ، شماره و وبلاگ برای دسترسی به اینترنت مهم است.

Vitin e kaluar ، حدود 9.5 میلیون وام انتقال برای فروش مشتری و بانک برای خرید و فروش ، حدود 43٪ انتقال زبان اردو برای مسافت ، 38.5٪ پیاده روی و انتقال ملخ.

رمز همه گیری و اوضاع را رمزگذاری کنید ، و عبور از قدرت کانال های فن آوری بانکی بانک زمان زیادی طول می کشد. علاوه بر بانکداری گسترده ، تبلیغاتی و کانال ، نیازی به تمرکز بر بیماری های همه گیر نیست و نیازی به تنظیم مسائل نظارتی در جمهوری مقدونیه نیست.

به عنوان مثال ، برای کاهش چارچوب نظارتی برای حفظ صلح در آینده ، کمیسیون انتقال اینترنت در حال اجرا است و امکان پرداخت 50٪ از پول به بانک برای 20 سال وجود دارد. کمیسیون

مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *