فیس بوک و پادیا برای انحصار و ضد رقابت

[ad_1]

در مورد بازار مصرف ایالات متحده ، فیس بوک مرا به رقابت و انتخاب کالاهای مصرفی توسط مصرف کننده سوق می دهد و ما می توانیم بهترین ها را پیدا کنیم. خبرنگار Tina Trinh آمریکایی ، Tse Trinh علاقه مند است که چه چیزی مربوط به این واقعیت است که میلیاردها دلار برای سیستم عامل های اجتماعی برای این شرکت هزینه می شود.

شرکت و شبکه های اجتماعی من کودکان را اذیت نمی کنند.

لتیسیا جیمز ، دادستان و ارگیت در نیویورک ، گفت: “پس از یک دهه پس از آن ، Facebooku ka استفاده غالب است و انحصار رقیبی است که با گیاهخواران رقابت می کند.”

کمیسیون های فدرال و ترگیتیس و 48 دادستان برای اولین بار برای فروش در آمریکا ، ایالات متحده و بنیاد تأمین مالی فیس بوک و همچنین انحصار.

جیمز گفت: “این شرکت تعداد مصرف کنندگان را کاهش می دهد ، پولی را که دریافت می کند بدست می آورد و برای میلیون ها آمریکایی پول دریافت می کند.”

Akt-padia e akuzon Facebookun استفاده از سیاست “blej apo varros”.

“در یک چشم به هم زدن ، رقابت زیاد است ، رقابت زیاد است و در لابی لابی و لابی برای لابی و لابی زیاد است.

اولین نمونه ، یک برنامه WhatsApp و سیستم عامل اینستاگرام برای کاهش رقابت ، یک اقدام عملی است.

سپس اعلام کنید ، فیس بوک را تعمیر کنید ، و سپس ترجمه را ترجمه کنید ، Duke nnnvizuar کمیسیون های فدرال و Tregitis باشد و کمیسیون های اروپا در اروپا رفاه صلح آمیز است و مانند شما.

“ضروری است که رقابت در قانون رقابت حذف شود و ادعا شود که منافع این رقابت باید دوباره تعریف شود ، که این هدف دولت است ، و این کار درستی است. اساتید دانشگاه یونسن گفتند: مندوج صدای جت ایجاد می کند و این کار را در بالای اینستاگرام با قرار دادن کیک سپسیس در فیس بوک انجام می دهد ، در واقع پول برای پول و محبوبیت ایجاد می کند.

با این حال ، برخی از انتقادات به Facebookut برای تجزیه و تحلیل کار با استفاده از رسانه های اجتماعی استفاده از رسانه های اجتماعی وجود دارد که باید قبل از سرقت ، پس از این شرکت در duar sasi kolosale thhnash به مصرف کنندگان است.

“به دنبال صفر در پلاگین رمزگذاری لاستیک در صفحه فیس بوک باشید تا واقعی باشد. سپس مصرف کننده گزینه ای برای پر کردن مسالمت آمیز ایجاد می کند ، فیس بوک برای اولین بار ارائه من را ارائه می دهد. “

شارلوت سلیمان “دانش عمومی” بسیار سازمان یافته است و در طی یک نمایش جنایی که برای فعالیت دیجیتال ثبت شده ایجاد شده است.

“به عنوان یک شرکت ، امکان ایجاد تغییر در فعالیت اقتصادی وجود دارد و تنظیم آن توسط آژانس امکان پذیر نیست. کنگره نویسنده انحصار هوا است. ما یک خاطره داریم. ”گفت زونجا سلیمان.

مدتی است که فیس بوک به روز است و بیل کوواچیچ نماینده کمیسیون فدرال خزانه داری است.

وی گفت: “گزینه های زیادی برای رقابت و سومین رقابت وجود دارد که می تواند در جهان به رقابت بپردازد ، زیرا در حال حاضر پولی یافت نمی شود.”

تقریباً 2.7 میلیارد به فیس بوک ارسال می شود ، اما از آنها استفاده نمی شود ، اما برای مدیریت فروش هایی که برای اطلاعات بیشتر ارائه می شود استفاده نمی شود. / صدای[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *