قبل از انجام این کار با آیفون ، آن را اجرا کنید

[ad_1]

آدرس Apple را پر کنید تا قبل از انتقاد به آن اجازه دهید تا اطمینان حاصل کنید که در iPhone ایمن هستید ، آسیب خواهید دید و در هسته و iOS خاطره خواهید بود ، در iPhone ایمن خواهید بود و در iPhone دیگر دور نخواهید بود فاصله – بدون Wi-Fi خواهید ماند. درک آن دشوار است.

اگر مشکلی با مشکل خود دارید ، دیگر نگران این نیستید که خلاص شدن از شر چقدر زمان می برد.

این برنامه توسط Project Zero بازنشانی شد تا به Google و کاربران خاص Ian Beer استفاده از Wi-Fi و دور نگه داشتن Wi-Fi از iPhone ارائه شود.

Sulmi i Beer عملکرد شما با استفاده از مشکل “buffer overflow” در راننده AWDL ، محافظت از شبکه و شبکه به Apple و عملکردهای فنی Airdrop ارائه می شود. دوک بودن و راننده کراوت در هسته باقی مانده است ، قبل از اینکه سایر اعضای سیستم بتوانند از سیستم عامل استفاده کنند ، مشکل در AWDL ممکن است به یک سری جدید اضافه شود.

ارتباط برقرار شده AWDL با من Wi-Fi بسته بندی شده است ، استفاده از مشکلات و مشکل او از راه دور قابل درک است ، و اجازه می دهد تا چیزی را که از آن استفاده نمی کنید.

آبجو با استفاده از روش بهره برداری از آبجو M ee avancuara shkon از نصب کاشت ، که به عنوان طرح مورد استفاده قرار می گیرد و برای نامه الکترونیکی ، عکس ، پیام ، foliclesimet و رمزنگاری keychain در نظر گرفته شده است.

Sulmi در نمایش لپ تاپ ، Raspberry Pi و آداپتور غیرفعال شده برای Wi-Fi شفاف تر. 2 دقیقه قبل از کاشت نصب و عملکرد صفحه دامپزشکی برای استفاده از Wi-Fi بارگیری کنید. ویدئوی خود را برای حذف آن جایگذاری کنید تا زمان آیفون 11 پرو را برای انجام آن مشاهده کنید. / PCWorld آلبانیایی

https://www.youtube.com/watch؟v=_sTw7GGoJ6g[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *