قوانین ایالات متحده برای هواپیماهای بدون سرنشین است


در ایالات متحده ، فدرال فدرال و هواپیمایی ، که به بهترین روش ثبت نام می کنند و فرودگاه مادرید را رها می کنند ، و سپس یک منطقه fluturoid mb و baurara وجود دارد ، که بارگیری می شود ، و سپس شرکت ها آزاد می شوند .

اداره هواپیمایی قادر خواهد بود ایمنی هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی کند.

به طور موقت ، با همدم ادامه کار گارو برای ایجاد اسکادریل هواپیما برای هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت درجات ارسال می شود.

برای عملیات عملیاتی ، سازمان هواپیمایی تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که ما قادر به انجام این کار هستیم. این قوانین براساس این واقعیت است که فاکتور در دسترس نیست و ماشین به عنوان راهنما استفاده می شود.

ریموت را مشخص کنید تا پهپاد بتواند به اندازه یک کیلو و یک چهارم کیلوگرم راه برود ، به طوری که اجازه ندهد پهپاد به پهپاد برسد ، مانند فلوت رشد نکند. برای قرار گرفتن در معرض دهان امکان استفاده از هواپیمای بدون سرنشین یا پشه بند وجود ندارد.

Kompania United Parcel Service در Tetor 2019 در حال تطبیق با مجوز و زمین برای بهره برداری از شرکت هواپیماهای بدون سرنشین airre me است.

قوانین و مقررات عموم 60 ساله به مدت دو ماه منتشر شده است. این شرکت تا 18 سال کشیده شده است تا محصول پهپادی پر شده من را شناسایی کند. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *