لازم نیست نگران آن باشید


طبق مایکروسافت مشغول کار است و از من برای سو abuse استفاده از Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Microsoft Edge و Yandex در رایانه ای استفاده می کند.

Fushata ، پیش از ماه مه 2020 ، 30،000 نفر را در گوشت به دست می آورد و برای تبلیغات تزریقی در نتایج حمل و نقل موتور طراحی می کند.

این شرکت در Microsoft 365 Defender Research مسدود شده است ، دیرتر از Monkey 2020 مستقر شده و در ماه مه سال 2020 برای ربات ارسال می شود.

Malueri njihet me نام Adrozek. این خانواده maluerësh shton shtojca در سراسر مرورها ، تغییر تنظیمات و تنظیمات تایر و تبلیغات تبلیغاتی در نتیجه و درخواست. برای ایجاد و بارگیری ، DLL را تغییر دهید.

در صورت عدم شناسایی ، malueri injekton reklama si در تصور و نمایش داده می شود. آگهی پخش اولیه برای بهترین افتتاح مبلغی که باید برای انتشار یا بازدید زیاد کلیک کند ، باید منتشر شود. مهم نیست که می خواهید با شخص دیگری صحبت کنید.

فکر نکنم بکنم Firefox Adrozek برای فعال کردن اعتبارنامه برای اعتبارنامه کار می کند. من نمی دانم چه باید بکنم و چگونه خلاص شوم.

Adrozek sulmon انجام اروپا por edhe Azinë Juglindore. مایکروسافت شماره شناسایی 159 دامنه را ارائه می دهد که با 17300 URL متحد شده است. از URL hoston 15 300 مثال maluerësh.

Nsese keni dyshime se kompjuteri خود را شین infektuar ، شما می خواهیم tano skanoni me Malwarebytes. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *