مایکروسافت در حال آماده سازی تولید و راه اندازی لپ تاپ Surface است

[ad_1]

اولین بار را در Surface Laptop 3 جستجو کنید ، مایکروسافت در انجام این کار به شما کمک می کند. Surface Laptop 4 بهترین لپ تاپی است که معمولاً من را قطع می کند.

به خاطر آرامش خاطر ، هرگز نتوانسته ایم آن را طراحی کنیم. یک کامپیوتر 13.5 و 15 اینچی درست کنید که من را شناسایی کند. این همیشه با مدلهای 11 اینچی اینتل برای مدلهای 13 اینچی کار می کند و تولید می کند تا پردازنده AMD Ryzen را پیکربندی کنید.

برای ایجاد و استقرار AMD Zen2 برای فروش در Zen3 نسخه مستعار Microsoft را بارگیری کنید. به عنوان یک مدل پردازنده اینتل ، می توانید از لپ تاپ Surface Laptop 4 تا 19 یا بیشتر با عملکرد 70 درصد استفاده کنید.

در حال رشد نیست و برای بهترین عملکرد او Duke Duke Treguar ، که اینتل بزرگی است که مرا اداره و پردازش می کند ، است.

صفحه ها 201 پیکسل در هر اینچ به من می دهند. Laptopit i mungon konektiviteti Thunderbolt با این حال از پورت USB-C i USB-A می آید. دوربین Balore با وضوح 720p.

داده های سطح لپ تاپ با 15 دلار داده با قیمت 999 دلار. مدل 13.5 اینچی Ryzen 5 ، 8 گیگابایت RAM و 256 گیگابایت حافظه SSD. مدل های این مدل دارای تنوع بیشتری از Core i7 15 اینچی ، 32 گیگابایت رم و 1 ترابایت SSD با قیمت 2400 دلار هستند. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.