متخصصان در Uplift آلبانی تجربه راه اندازی به من را می دهند و قادر به تأمین مالی و سرمایه گذاری خواهند بود


فقط پیشرفت من startupeve nuk po ndalet duke hedhur dita ditas hapa جوانان موفق موفقیت

آلبانی را بالا ببرید تا 12 راه انداز 4 ساله برنامه نویسی را راه اندازی کنید تا فینال مترادف در Demo Day را انجام دهید. 3 کارگاه آموزشی Djjetor i radhës u drejtua nga zj. اوا سیمکووا ، مدیر ارشد اجرایی و شریک وابسته در Civitta ، اخیراً در امور مالی و سرمایه گذاری متخصص شده است.

این یک روش عالی برای شروع یک کسب و کار و داشتن یک وقت خوب برای تمرکز بر روی کاری است که شما باید با Simekova و استارتاپ ها انجام دهید. آجوو یک مشکل راه اندازی را شناسایی می کند زیرا من یکی از جنبه های تأمین بودجه هستم ، بنابراین تعامل آنلاین آنلاین برای استفاده از دیسک مربوط به مفهوم و مفهوم ارائه مورد نیاز است.

اگر توانایی مالی لازم برای شروع کار را داشته باشید ، موضوع 10 میلیون متخصص و خبره خواهد بود. یاروسلاو لایتمن از Civitta International. Ai ju mësoi startupeve teknika and ju dha kshshilla sesi to terqqin investitorë privatee as also grante public si grantet e ofruara nga Bashkimi European.

آلبانی را بزرگ کنید ، که به شما در انجام وظیفه کمک می کند. برنامه ها و شتابها در پرونده های کارگاه 5 به منظور کارگاه آموزشی به منظور این رویداد در فینال های روز نمایش.

Varg.io، غذا پر شده، نورویوث، سلامتی +، هرمکس، ممکن است، iNegotio، AlbBnb، کشیدن، کراس پلاگ، Udhë و نوتریپراپ من برنامه را شروع کردم تا اینکه 4 برنامه بعدی شروع شد.

آلبانی را با کمک akselerator rajonal themeluar در تیرانا و شرکای SOVVA ، ICTSmedia و پشتیبانی مالی برای اسلواکی بالا ببرید.

این یکی از بهترین لوازم جانبی موبایل و شرکای Vodafone Business ، Albision ، EU Innovation ، Bashkisë Tirana ، Swissep ، ICTSlab ، Huawei ، EY و پوششimin mediatik برای PCWorld Albanian ، CIO.al ، ScanTV و GeekRo است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *