من درخواست می دهم و مطمئن هستم و من با ویدیو thirrjet ارتباط برقرار می کنم

[ad_1]

Puna و studimi از خانه برای علت پاندمیس توسط koronavirusit که باعث افزایش ماسویشت استفاده و برنامه های کاربردی برای من می شود ،

Tani سیگنال با استفاده از برنامه هایی برای استفاده از Duke ofruar ، كه در امان است ، زندان های شما را بهمراه می زند ، شما را با فیلم ، میك ، همكار و شوك و كلاس های خود ارتباط برقرار می كند.

Signal عملکرد و نسخه برنامه و فیلم و ارتباطات را با متن صندوق رمزگذاری راه اندازی می کند. شما قادر خواهید بود با فیلم ارتباط برقرار کنید و سیگنال برای شما ارسال می شود و سیگنال برای شما ارسال می شود و حتماً آن را مشاهده خواهید کرد.

Aplikacionet و موارد دیگر برای ارتباطات ویدئویی و بزرگنمایی می تواند یک مشکل امنیتی برای سیگنال سیگنال باشد تا بتواند پیکسلی برای ثبت نام در offron ایجاد کند. برای بزرگنمایی تقلید می کند q از پیشنهاد encrypt fundor qö قبل از 2016-و در حالی که هیچ کاری ممکن نیست ، اگر چیزی نیست.

برای برقراری ارتباط ویدیویی در Signal ، می توانید از این نسخه برای تأمین هزینه برنامه استفاده کنید. Thirrjet در گروه در “Grid” انجام می شود. Laymi i keq eshte se video thirrjet در Zoom nuk برای کلاس و تکمیل می شود و دلیل آن این است که فقط 5 مورد بیشتر محدود شده است. / PCWorld آلبانیایی[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *