هواوی عملکرد مطلوبی در تجارت تا سال 2020 منتشر می کند


Huawei Raportin Vjetor را برای ویتامین 2020 منتشر کرده است. داده های خود را حفظ کنید و خود را به عنوان شغلی معرفی کنید که برای ایجاد چتر نجات با من تماس می گیرد. میزان متوسط ​​هواوی برای سال 2020 136.7 میلیارد دلار آمریکا خواهد بود و 3.8٪ از سطح vit را پشت سر می گذارد ، بهترین ارزش خالص 9.9 میلیارد دلار در آمریکا 3.2٪ ویتامین ها و پول است.

براساس اقدامات عملیاتی و تحریمی و تحریمی اعمال شده توسط ایالات متحده از سال 2019 تا 2020 ، هواوی برای فروش فشرده برای کنترل امکانات گزارشگری مالی KPMG مجهز خواهد شد. اسناد و پشتیبانی KPMG استانداردهای انطباق و نگهداری و تأیید را برآورده می کنند. در آینده ، افزایش شفافیت عموم مردم به دلیل این واقعیت که عملیات برای مشتریان ، مشتریان ، اثاثیه منزل ، شرکا و شرکا بر عهده شما نیست.

تا سال 2020 ، Business و Huawei برای بیش از 170 فروش و بهره برداری ، سیستم عامل را حدود 500 میلیون بار حمل و نقل کرده اند. با کمک محبوب ترین بازی های آنلاین ، سرویس های مجازی ، آنلاین و آنلاین آنلاین برای استفاده در Covid-19 در دسترس هستند. Duke با همکاری من با حمل و نقل در تمام اطلاعات شرکت ، یک شرکت برتر با یک دستگاه برتر Superior با بیش از 3000 پروژه قبلی 5G ، nbi بیش از 20 promishleni: minierat e qymyrit ، تولید و حمل و نقل portet است.

در آینده ، رهبران تجاری و تجاری هواوی این شرکت را هدایت می کنند و این شرکت در حال توسعه بازار است و خاص صنعت نیست که با آن ارتباط داشته باشد. در پی همه گیری ، هواوی تخصص فنی و طیف وسیعی از ویروس ها را در هوا ارائه می دهد. Shembull بر اساس تشخیص و کمک اتحادیه مصنوعی هوش و پایگاه Huawei Cloud و همچنین خدمات بیمارستان برای مهمترین زیرساخت ها و مدیریت تایر ساخته شده است.

Huawei به من شرکای زیادی برای یک پلت فرم ابر آنلاین کم رده آنلاین برای 50 میلیون دانش آموز و معلمان مم می دهد.

من HarmonyOS و اکوسیستم Huawei Mobile Services (HMS) ، یک بازرگان و مصرف کننده Huawei را به شما ارائه می دهم که استراتژی من را برای Seamless Al Life (“1 + 8 + N) برای یک مصرف کننده امن برای شبکه یکپارچه آماده می کند. . تجربه هوش و کیفیت و رهبری برتر در جهان از توانایی افراد باهوش ، کم رنگ ، باهوش و توانایی انجام فعالیتهای فعال خارج است.

“کن هو” ، تولید کننده برتر و هواوی ، “دید خود را برای استفاده از مواد شیمیایی کاهش دهید تا از دفع آن جلوگیری کنید.”

“او به عنوان یک شیمیدان ، من را به عنوان یک جسارت برای برنزه شدن مشتری ، یک شرور ساز برای همه گیری لوند کوندر ، و برای یک اقتصاد و یک اقتصاد رومی ، و همچنین یک فرمان اجتماعی می داند. من عملکرد خوبی دارم. “

“برای برخورداری از نگرش اجتماعی ، اقتصادی و حیاتی مترقی ، با مشتریان و شرکای کامل برخورد نکنید.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *