هواوی مدت زیادی است که برای نشان دادن تغییر نکرده است


از جیانگ شیشنگ

رگولاتورها و مخابرات از PTS استفاده می کنند که توسط اپراتورها برای فروش و فروش تایرهای هواوی با لاستیک 5G استفاده می شود.

با استفاده از این روش می توانید خانواده و تجارت جیر جیر را از طریق فناوری Huawei با استفاده از پولسیون کامل کنید.

Huawei از سال 1987 در موضوع سال شرکت بوده و این شرکت از سال 1989 در این آهنگ فعالیت داشته است. پس از آن برای اولین بار یک دستگاه خودپرداز برای hezitonin برای اپینین و یک عنوان وجود دارد. Huawei u desh به mblidhte capitalin duke shitur aksione به کارکنان شما ، یک عملکرد ادامه دار تا امروز. سهم کامل این اقدام بر اساس پایه سود سهام دریایی و دریایی در تعداد سهام و سهام است. در صورت انتخاب رأی برای انتخاب فرم در یک کمیسیون انتخاب در اساس یک رأی در هر بخش. کمیسیون هیئت مدیره شرکت. در سیستم ، ما قادر خواهیم بود شرایط مورد نیاز را برآورده کنیم و اطمینان حاصل کنیم که بودجه Huawei برای ارائه اطلاعات و اطلاعات اضافی بر اساس داده ها و مدیریت استفاده خواهد شد.

واقعیت ها خصوصی هستند و هواوی در فشار برای چاپ ورق ها و نشریات فشرده ، برای محرمانه سازی و غلبه در پشت سر برای عینی سازی لرزش های مناسب وجود دارد. دنیای Huawei علاوه بر فشار بر روی بدن ، بر توسعه فناوری و توسعه فن آوری ، تمام عیار عمل و اقدام دریایی در آینده متمرکز شده است.

در حال حاضر ، مدیرعامل هواوی رن ژنگفی با 1٪ سهام هواوی. اتحادیه صنفی هواوی ، بستری برای شرکت های تمام عیار ، ایجاد شده است. قوانین و مقررات این شرکت چینی بستر اتحادیه صنفی و بستر تبلیغات لاستیک است. شرکای مدیریت پول و رسانه Ede pse برای خلاص شدن از شر صفر و همراهی شرکتی که با جان ملاقات خواهد کرد ، شرکایی از انگلیس ، انگلیس (این شرکتی است که در فرانسه با این موضوع سرو کار دارد و از من قدردانی می کند که بهینه شده باشد).

در واقع ساختار شرکت براساس این واقعیت است که شرکت درگیر آن بوده است. علاوه بر مطالعات در بخش خصوصی ، 11٪ از شرکتهای بخش خصوصی سوئد می توانند برنامه عملیاتی را در جهان کامل به اشتراک بگذارند – که منجر به ظهور قصابهای اروپایی می شود. این مدل دارای کیفیت و حساسیت نسبت به برازای در سوئدی است. وجود این مکانیزم شفاف است و قابل تنظیم است. یافتن راهی برای یافتن مشاغل بسیار مهم است و دانستن چگونگی انجام این کار و چگونگی تجارت بسیار مهم است. این کارشناس اروپایی می تواند در جستجوی هوآوی برای “سرمایه داری و کامل بودن” بحث کند

انتقاد از بهانه این است که این یک مسئله جهانی به خاطر جهانی شدن نیست. این یک واقعیت نیست که این شرکت موفقیت زیادی در تجارت خود کسب کرده است: این شرکت تجارت و سیاست های تجاری و تجاری را نمی پذیرد. Huawei با پر کردن و پر کردن سایت از سال 1987 ، با من در چینی تیره رقابت کرد ، سر و صدا قبل از اینکه من را در دود یا هوا کچل کند. نتیجه این امر ایجاد یک روحیه هسته ای برای سرمایه دار عادی برای خرید و خرید ، خش خش و رشد ، تولید ، یا کنترل برای آرام کردن رقابت و دور شدن از کارآیی است. این پیشرفته ترین صنعت در فناوری و فناوری است. صنعت و فناوری Pse در چین ، کجا حرکت می کنیم و چگونه کار می کنیم؟ این آهنگ جدید در سال 1980 به ذهن خطور کرد. چین بهترین اطمینان را دارد که توسط طبل شرکت برای این شرکت محافظت می شود ، این موارد عبارتند از: اریکسون ، نوکیا ، موتورولا ، زیمنس و شرکت برای یک گوشی هوآی دیگر.

اعلامیه و PTS مهمترین دوره های سیاست گذاری برای ردیابی سیاست چین در دهه 1960 و 1970 بود. اولین کشور خانواده بود که دارای طبقه بندی و یک توکاش خاص بود ، نه Pothai و Humba Shanxin برای دانشگاه خود. در مورد PTS ، پوشش لنز لنز ، سمت راست و پایه واقعیت است ، اما ما باید به دفتر جلوی Suedia برویم. Dera e Huawei است که به راحتی مورد بررسی قرار می گیرد ، دانش آموزان ، روزنامه نگاران و سایر سوئدزها برای بازدید از سایت های همسایگان و سایت های اینترنتی برنامه ریزی می شوند

به طور موقت ، faktet باقی می ماند تا pandryshuara: Asnjë entitet qeveritar nuk dikton vendimet e business or investations of Huawei-t ​​d askush nuk zotonon Huawei pörveç كارمندان شرکت.

موضوع: جیانگ شیشنگ دبیر امور خارجه هیئت Huawei است

/ PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *