ویندوز 10 را می توان در برنامه نصب کرد

[ad_1]

برای استفاده از afrohemi اولین بار برای استفاده از مجله Sun Valley برای Windows 10-in ، اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ممکن است presim نشان داده شود نشان می دهد.

Windows Central برای کاربرد با شرکت هواپیماسازی مقایسه می شود. اگر می خواهید به مشخصات خاصی ختم شوید ، ما می توانیم پیکربندی Windows Central و Microsoft را تأیید کنیم.

Raporti وانمود می کند که مایکروسافت بسیار مجرمانه است و برای برنامه ها و سیلندرها مناسب است تا از آن مراقبت کنند. ما در حال حاضر بر روی تابعی کار می کنیم که می تواند به عنوان منبع اطلاعات و نرم افزار مورد استفاده قرار گیرد.

برای حل این مشکل با مایکروسافت ، از آن برای بهترین برنامه استفاده خواهید کرد که به شما در استفاده از برنامه و تغییر آن در رسانه کمک می کند. این شرکت نیازی به درخواست درخواست ندارد.

نوشتن پیام برای .EXE و .MSI امکان پذیر نیست. من از برنامه هایی که استفاده خواهد شد ، استفاده می شود و استفاده می شود و استفاده خواهد شد استفاده می کنم.

در دره ، دره خورشید و سگ می توانند اطلاعات را در سایت پیدا کنند و ما می توانیم در سال 2021 به ایستگاه تلویزیونی Vjeshtën برسیم. / PCWorld Albanian[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *