ویندوز 10 روی MacBook نصب شده و روی Apple است


پردازنده ها و Apple M1 pushtoi titujt e lajmeve dhe jo pa arsye. Ë قدیمی و سریع ، به طور کارآمد ، و نتایج dep را در آنجا نیاز دارید. Po suprizat nuk perfundojnë در اینجا. این بهترین سند برای MacBook است که از پردازنده M1 ، Duke ، Windows 10 ، نسخه 64 بیتی ARM منتشر شده در اینترنت استفاده می کند.

Apple M1 با عملکرد فوق العاده خارج از جاده برای ویندوز 10 با MacOS کار می کند. به خاطر داشته باشید که الكساندر گراف در حال انجام برچسب ، از من در وظیفه مدیر عکس می گیرد

Tabi shfaq دارای پردازنده mysterioz از Graf است که توسط Apple M1 ایجاد شده است. برای قابلیت اندازه گیری مجازی سازی QEMU ، آخرین نسخه ویندوز 10 ARM64 را در یک کانال آزمایشی سیستم سیستم و سیستم عامل بارگیری کنید.

Virtualize ، Graf و Apple Hypervisor. چارچوب قابلیت ، مجازی سازی اپل را اندازه گیری کنید. با بهترین Graf برای Windows 10-in Apple M1 برای ثبت نام و نتایج پاپریکا برای تنظیمات استوانه ای ترکیب شوید. گیک بنچ.

بهترین نتایج تا 1288 قبل از پردازنده سریع و 5449 برای بهترین پردازنده های Surface Pro X است ، به ترتیب 762 و 3005 نتایج. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *