پردازنده Intel Rocket Lake S 19 درصد کندتر است


سپس Tetorit یک معماری اطلاعاتی و پردازنده دسکتاپ Rocket Lake S است که در 8 دقیقه پیکربندی می شود ، Core i9-10900K نصب و نصب می شود.

پانصد و پنجاه سال پیش ، و صد سال بعد. برای اینتل که با 19 درصد بیشتر از این پارامتر پردازش و کار می کند.

با این حال ، بازیکنان بیشتر از هر نوع رایانه و بالاتری از محبوبیت بیشترین نگرانی را برای نتایج FPS بیشتر برای شما ایجاد می کنند.

این شرکت راز این جزئیات Rocket Lake S را برای پیمان و رساله در CES در اختیار دارد. پردازشگر داده خاص می تواند 50٪ عملکرد گرافیکی و یکپارچه سازی و فن آوری های پیشرفته و فن آوری های مصنوعی یکپارچه Intel Deep Learning Boost را فراهم کند.

مدل های در حال کار ، Core i9-11900K با حداکثر فرکانس 5.3 گیگاهرتز و RAM 3200 مگاهرتز. Procesorët Rocket Lake S را می توان برای PCIe 4.0 و در ابتدا برای هیئت مدیره اینتل سری 400 و آینده دار اینتل سری 500 نصب کرد.

Duke shikuar më tutje در t ardhmen اینتل می گوید که چیپت و آینده Alder Lake do t showen n نیمه دوم و دوم سال است. این یک هیبرید و یک جفت هیبرید با عملکرد و کارایی ترکیبی در ماژول به نقطه است.

آخرین مدل Lakefield این شرکت بر اساس معماری Alder Lake mbi و 10 نانومتر تصفیه شده برای عملکرد و سر و صدا ساخته شده است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *