20 نسخه برتر lançua در Mac OS X.


در 24 مارس 2001 ، اپل برای Mac OS X در دسترس بود و برای سیستم عامل Mac کلاسیک بود. نسخه ها در سیستم عامل Mac OS X هستند که با “یوزپلنگ” کدگذاری می شوند و به عنوان ndërfaqjen e tij “Aqua” شناخته می شوند و این عنصر برای شارها طراحی و طراحی شده است.

سپس سیستم عامل Mac ارائه می شود که برای استفاده از Duke در انتقال شرکت که قبل از ایجاد توسط استیو جابز ایجاد خواهد شد ، استفاده می شود.

سیستم عامل Mac برای Janar 2000 آماده است ، حتی برای Macworld Expo. در حال حاضر مشاغلی وجود دارد که قبل از نسخه 1984 مکینتاش اصلی ، نرم افزارهای بیشتری برای اپل و اپل هستند.

اولین نسخه Mac OS X بالغ بر 129 دلار است و برای اولین بار در مقایسه با مشتقات این شرکت در سال 2013 برای اپل در دسترس است.

Normalisht lançimi and systemit operative nuk بود pa problemmet e veta به دلیل عدم موفقیت در پایداری. Apple و Mac Mac X X.1.1 Puma کار بسیار خوبی دارد.

در اولین Mac OS X در سیستم عامل XX XX ، دوک Mountain Lion نگاهی به طراحی انداخت. دانلود i emrtimi and radhës erdhi in 2016-в мен Apple Apple and ribrandoi ساده macOS برای iOS برای iOS. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *