29 ژانویه Uplift Albania Demo-Day کشف پیش نمایش منطقه را آغاز می کند


اکنون 4 ماه است که ارتقا ، نسخه ها و کودکان Uplift Albania قادر به یافتن بهترین مطالب هستند. من را در تاریخ 29 ژانویه ببینید در روز نمایش آزمایشی

برای مراسم و سازماندهی یک قالب ترکیبی ، برای فیزیک و مجازی بودن 17:40 او متولد شد ساعت 20:00 11 شروع برنامه جدید برای کار با لهجه برای شرکت در Uplift آلبانی در روند joshur investor engjej با واسطه ، واسطه ، واسطه انجام می شود.

آزمایش 10 ماه طول کشید ICTSmedia، مشارکت بوف و منابع مالی برای SlovakAid ، 11 شرکت مبتدی در حمایت و بیش از 50 تخصص در Uplift آلبانی ، یک برنامه و برنامه مورد استفاده برای سرمایه گذاری در صنعت ، برای ادغام لاستیک ، برای توسعه اولیه فناوری راه اندازی برای توسعه تجارت طرح جانشینی.

Startupet می تواند به مبلغ 50،000 یورو برای یک شریک برای ICTSmedia و Uplift آلبانی با 5000 یورو پول نقد سرمایه گذاری کند.

Varg.io، غذا پر شده، نورویوث، سلامتی +، هرمکس، iNegotio، AlbBnb، کشیدن، کراس پلاگ، Udhë و نوتریپراپ Bootcamp on Selection را انتخاب کنید و برنامه نویسی akselerimit است.

4 راه برای کمک به من در زمینه راهنما ، کارشناسان و سرمایه گذاران وجود دارد. روز مینی تظاهرات آلبانی را در Dhjetor و فینال پاراپریو را در دوره تظاهرات شروع روز نمایش بالا ببرید.

آخرین لحظه ، هنگامی که روز تظاهرات ، روز تظاهرات در آلبانی افزایش می یابد و در آلبانی افزایش می یابد ، شروع می شود تا من را سرمایه گذاری کنم اتصال سرمایه گذار.

11 برنامه راه اندازی شده برای مشاغل که مربوط به قانون صلاحیت در آلبانی و مخاطبان خانواده ، miq ، حمایت و شریک سایت مجازی نیستند.

Axhenda e Demo Day:

  • 16:00 – 16:30 ثبت نام شده است
  • 16:30 – 17:30 اتصال سرمایه گذار
  • 17:40 – 20:00 روز تظاهرات ، ارائه ها و راه اندازی ها ،
  • 20:00 Shpallja e Fitners

برای اطلاعات و رویداد مجازی خود ، می توانید حساب خود را ثبت کنید: https://zoom.us/webinar/register/WN_0fiaV9lATe6-x_trXLrO9g

آلبانی را بالا ببرید و از سرمایه گذارانی که می توانند بالقوه باشند و در Shqipëria و rajoni قرار گیرند استفاده کنید. با استفاده از بهترین پشتیبانی از ICTSmedia در هر مرحله ، فرآیند را با انجام هرچه بهتر دقت در انجام نهایی و تسهیل فرآیند تسهیل کنید.

آلبانی را برای راه اندازی در ICTSmedia ، SOVVA و تأمین مالی SlovakAid و حامی مالی Vodafone ، Raiffeisen Bank ، Huawei ، Albvision ، EU Innovation ، Bashkia Tirana ، Swisseb dheTS افزایش دهید. PCWorld در آلبانیایی ، CIO ، SCAN TV و Geek Room شرکای مشتریان رسانه هستند.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *