70 میلیارد دلار برای تزریق بیت کوین در مدت 30 روز


ساسیا در کل 30 سال از بیت کوین سرمایه گذاری کرده است تا بودجه لازم برای ساخت یک بازار و یک سکه Shtatori 2017 تولید شده در سال 2019 را در Glassnode منتشر کند.

Bashkëthemeluesi و Glassnode و مدیر فنی Rafael Schultze-Kraft ، در توییتر اجتماعی ، که در یک ماه حدود 70 میلیارد دلار بیت کوین ثبت نام می کند.

برای سال 2017 و بیت کوین ، من را ناپدید خواهید کرد و آن را برای استفاده از Dhjetor به مدت 20 مایل ، روند و سرمایه گذاری در آن استفاده خواهید کرد. اکنون اطلاعات مربوط به Glassnode برای علاقه مندی شما در نظر گرفته شده است که دارای پمپ ملیارد دلار است که در صدر قرار می گیرد یا در صورت صیانت از آن محافظت می شود.

Rritja تا 42 هزار دلار است که با توجه به لیست شرکتها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد ، چیزی که به اندازه کافی از تجزیه و تحلیلگران برخوردار است. واقعی کل مبلغ نیز یک ستون بیت کوین 1 تریلیون دلار است.

سرخوشی است و همچنین ارزش پول بیت کوین 30 میلیون دلار است ، اما نمی توان برای آن هزینه کرد. بیت کوین می تواند حدود 40 میلیون دلار افزایش یابد و به 31 میلیون و 37 میلیون دلار برسد.

Analisti në zë و Etoro Simon Peters ، که reni هستند و بیت کوین نیز موظف نیستند و نمی توانند به من کمک کنند. او باید جستجو کند و علاقه مند به سرمایه گذار باشد که بیشتر از قبل کار خود را انجام دهد و برای جلوگیری از آن تلاش کند.

Peter Parashicon مشتق بودجه حدود 70 میلیون دلاری بیت کوین است. / PCWorld آلبانیاییمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *