AKEP سرعت اپراتور رومینگ را برای هزینه های رومینگ افزایش می دهد

[ad_1]

دوک داده هایی را برای 1 داده در اختیار دارد که باید مشاهده شود ، برای انتقال Ballkanit غربimor هیچ جزئیاتی اعمال نشده و در تعرفه رومینگ اعمال نشده است.

با استفاده از خدمات رومینگ مناسب در منطقه با کمترین نرخ می توانید از طریق تلفن به قبرس ، کوزوو ، مقدونیه ، وریت ، مالیت به زی ، صربستان و بوسنی و هرزگوین تماس بگیرید. شما ممکن است از mesit e viti 2019 استفاده نکنید ، از رومینگ تعرفه ای تولید شده توسط heqjen e Article za tire duke استفاده از korriku در سال 2021 استفاده کنید

برای استفاده از هرپس نیرو برای آخرین بار برای تنظیم مجدد tarifave برای انجام خدمات رومینگ ، شورای مدیریت و Autoritetit Tumu ارتباطات الکترونیکی و ارسال (AKEP) برای پرتاب برای کودکان و نوجوانان مجله الکترونیکی برای برنامه های دیگر برای Roaming me Pakicë بالکان پرندیمور.

این سند برای انتقال و انتقال غیرطبیعی در رومینگ برای تاریخ 1 اصلاح 2021 به AKEP پیشنهاد شده است. یکی از پرنیان های شپشانه و قابل توجه در آلبانی ، در حالی که آنها رانندگی می کنند دوره های دوره ای مربوط به دوره های مختلفی برای استفاده از مواد مخدر برای استفاده در موارد خاص ، استفاده از رومینگ برای دسترسی به شرایط مناسب برای پرندگان apo banimit normal in Albania or do ldhëëëëë to lëheeë to lehejeëëë to pelhejeëe to qenhesishme to territorialis Albania. لازم است قبل از فردی که مقیم جمهوری مقدونیه است ، استفاده از رومینگ و رومینگ در طول عملیات اپراتور تنظیم شود.

پیشنهادات و پیشنهادات AKEP برای مجازات های متداول برای ارزیابی مجازات در مواردی که اپراتورهای تلفن همراه قادر به اجرای برنامه های دیگر برای استفاده در رومینگ هستند. Megjithëse NGA korriku tarifat rouming NE Balkkanin Westimor zadaci të hiqen، quadri regullativ az AKEP Le hapësira QE operator می تواند در صورت قرار دادن تنظیم tarifave بعدی ، SI rastet Kur nuk nuk Jane، gündëët më نام تجاری را بفروشید.

AKEP از یک پراید فروش استفاده می کند و دارای تعرفه هایی است که در حیوانات وحشی رومینگ وجود دارد و برای دوختن بسته بندی من برای رومینگ برای استفاده از طبل یا برای مادا 3 is در شهر کثیف رشد می کند. در این حالت ، تعرفه استفاده خواهد شد و در رومینگ برای رومینگ در رومینگ 3٪ برای سطح مناسب برای یکپارچگی اپراتورها فروخته می شود.

لطفا توجه داشته باشید که تفاوت بین تفاوت ها و AKEP ممکن است برای برنامه رومینگ تعرفه اعمال شود. این برنامه ممکن است اتفاق بیفتد ، اگر یک برنامه تجاری وجود داشته باشد ، یک گروه تجاری و تجاری است که می توانید آن را تغییر دهید ، در صورت تمایل به تغییر در Ballkanit funfave به funfave به funfave به funkave به funfave به funfave به funfave به funfavej به funfavej به funkave به funkave. علاوه بر این ، جستجو برای tarifa اضافی انجام می شود refuzohet kur shkalla و رقابتrens در بازار داخلی در کشور ایجاد فضای آزاد برای مقابله با marzhet و reduktuara ، یا اگر اعمال یک سیاست برای استفاده برای استفاده 3٪

به منظور اطمینان از اینکه اپراتور حاشیه منفی داده تلفن همراه و حاشیه منفی خالص بسته رومینگ را ندارد ، AKEP به برنامه و نرخ تعرفه برای برنامه اجازه می دهد.

مانیتور کنید[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.