AKEP مدلی برای تلفن همراه منظم ایجاد می کند


مقامات و ارتباطات الکترونیکی و Postare (AKEP) می توانند به سند مرجع مدل مراجعه کرده و استخوان را به اپراتورهای شبکه سلولی ارجاع دهند.

این سند هنگامی که تنظیم و به حالت تعلیق درآمده است برای خاتمه یا اتصال متناوب برای thirrjeve celulare ملی در آلبانی برای من ارسال و ارسال شد.

این تعرفه هایی است که اپراتورها برای اولین بار دارند و برای شرایط و ضوابط عملیات پرداخت می کنند. از مقررات و تعرفه های استفاده از ابزار برای کنترل الکترونیک ارتباطی برای تضمین ها و رقابت و تلفن همراه استفاده می شود.

دري تاني براي تعيين تعرفه براي پايان تركيبات دعوتروو جهت استفاده از AKEP و استفاده از آن با استفاده از روش تحلیل مقایسه ای برای butarizim برای تعرفه برنامه وندتا و BEREC (Trupa e Rregullatorët Europianë Komunikations Elektronike). استفاده از متدولوژی روش برای توسعه هزینه پروژه ضروری است. در آینده ، تا آنجا که ممکن است ، گزینه های جایگزین برای تعرفه و اصطلاحات جمهوری مقدونیه ، AKEP مهمترین مدل در این زمینه هستند و قیمت کالاها پرداخت می شود.

اسناد و منابع برای مدل سازی ، من قراردادها و بخشهایی را برای مشاوران ، پاراگراف percrown و parimeter kraesore برای مدل سازی و پارامتر سازی دستگاه های تلفن همراه برای مدل های basochet و هزینه ، به من پیشنهاد می کنم. اگر آدرس براساس عملکرد مدل باشد ، لازم است که به مقررات فعلی و تنظیم کننده فعلی و داده ها در آلبانی توجه کنید.

بنابراین ، AKEP ، سندی است که به یک سند یا سند ترجمه نمی شود ، مدلی است که می تواند برای پوشاندن زمینه تنظیم کننده نظارتی خاص مورد استفاده قرار گیرد. در واقع ، بحث در مورد وضعیت و آدرس کشور و همچنین امنیت مدل و توسعه انعطاف پذیری و مقیاس قوانین تنظیم این تعرفه ها و شرایط.

رقابت در تجارت و توزیع کالاها در جمهوری چک به ظرافت های صندوق محدود نمی شود. اپراتورها و برش دهنده ها ، ارتباطات بعلاوه ، تأمین بودجه سال 2017 ، سایر اپراتورها و اشخاص ثالث ، Albtelecom Mobile ، عملیات پر کردن و فعالیت.

مقامات در Konkurrencës ارزیابیon qekziston خطر برای کار بیشتر اپراتور برای اپراتورها ، اول از همه برای AKEP ، برای ماساژ Reja Rregullatore ، برای اولین بار در تنظیم کننده. برای خودداری از AKEP ، لازم است از بحث در برابر مقررات آیین نامه (پیش از آن) خودداری کرده و برای رقابت و رقابت در زمینه قانون ، قانون وضع شود.

بودجه تأمین نشده ، Vodafone آلبانی بر دوشام تسلط پیدا نکرده و صدا ساز نیست ، 50 میلیون درصد آهنگ tregu است و برای پرو مورد نیاز است. بیش از 47٪ برای آهنگ برای استفاده سوم برای سیم کارت فعال است. بیش از 59٪ برای آهنگ آهنگ برای پیامک انبوه و ترافیک اینترنت. بیش از 52٪ برای ترافیک و ردیابی دقیقه و فعالیت اینترنتی. 54٪ از مارک ardhurat در کل 55٪ برای شربیمت در پاکستان است. مانیتور کنیدمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *